Põnevat ja kasulikku | Sisuturundus

SMAS-lifting – hämmastav mittekirugiline meetod näokontuuride muutmiseks 

Royal Esthetic, 17. juuli 2018, 11:26
 
Vanusega nahakude lõdveneb, mis on eriti nähtav näol. Lõdva nahaga kaasneb ebaesteetiline välimus, nagu „buldogi põsed“, sügavad kortsud, nina- ja suunurkadevahelised vaod, tumedad silmaalused.Miljonid inimesed tahavad noored välja näha, kuid vähesed kasutavad plastilist kirurgiat sellega seotud riskide tõttu. Tänapäeval loodetakse trimmida oma näonahka ja keha, seadmata tervist ohtu. Tallinnas on võimalik nahakudet pinguldada, nägu nooremaks ja kaunimaks muuta kesklinnas, aparaadi- ja laserkosmeetika keskuses Royal Esthetic, kasutades kõrge intensiivsusega keskendunud ultraheli (HIFU) SMAS- näo-lifting'ut.

Mis on mittekirurgiline SMAS-lifting?

HIFU SMAS-lifting on meetod, mis on mõeldud neile, kes ei julge kasutada plastilist kirurgiat, kuid soovivad oluliselt pinguldada oma nahka. Uus ultraheli-lifting'u meetod ehk teisisõnu mittekirurgiline SMAS-lifting võimaldas viia plastilise kirurgia valdkonda kuulunud protseduuri aparaadiravikosmeetikasse. See, mida eile ei suudetud veel ettegi kujutada, on täna reaalsus – SMAS-lifting ilma kirurgi skalpellita.

Suuremas osas liftingu meetodites kasutatakse soojusefekti, mis toimib ainult naha pindmistes kihtides, kuid sügavamatesse kihtidesse tungimine, kus on probleeme, see ei õnnestu. Ultrahelilifitingu kasutamisega on nüüd võimalus suunata energiat erinevatesse sügavamatesse nahakihtidesse.

Mida tähendab SMAS (Superficial Musculo-Aponeurotic System) ehk lihasaponeurootiline süsteem?

See süsteem koosneb elastiini- ja kollageenikiududest nahas, millele kinnituvad näo miimilised lihased. Tegelikult on see raamistik, mis toestab kindlapiirilist näoovaali. Vanuse suurenedes ei ole SMAS enam nii tugev – kollageenikiud venivad välja ja see raamistik „lööb kõikuma“, nahk ja teised pehmed näo- ja kehakoed vajuvad rippuma. Selle tulemusena vajuvad kulmud ja põsed allapoole, alumistel silmalaugudel tekib liigne nahk, näoovaali deformeerumisel ja kontuuri hajumisel ilmuvad topeltlõug, rippuvad põsed, nina- ja suunurkadevahelised vaod, nahaalused koed lõtvuvad.

Näoovaali taastamiseks tuleks vähendada näokontuuri ja tõsta lihasaponeurooilist kihti (SMAS). Enne ultraheli-lifting'u ilmumist oli see võimalik ainult plastilise kirurgia abil, kus kasutati üldnarkoosi.

Ultraheli impulss tungib protseduuri ajal kuni viie millimeetri sügavusele. Võrreldes teiste meetoditega, mis mõjuvad ainult kuni 1,5 millimeetri sügavuselt, on see kosmeetikas omamoodi läbimurre, mis on võrreldav tõhususelt ainult ilukirurgia meetoditega.

 

Mittekirurgiline HIFU SMAS-lifting-u protseduur

Seda lifting'u protseduuri teostatakse aparaadi abil, mis tagab ultraheli kiirguse täpse lokaliseerimise. Selle tehnoloogia ainulaadsus seisneb suutlikkuses tungida täpselt määratletud sügavuseni, puutumata ümbritsevaid kudesid, kusjuures nahakude soojeneb selles kohas kuni 65–70 °C. Andur tekitab etteantud sügavusel erilised jooned, mis koosnevad üksteisest võrdsel kaugusel olevatest termokoagulatsiooni punktidest, pinguldab ja tihendab kollageenikiude, samuti aktiveerib uute elastiinikiudude teket, ja käivitab neokollageneesi protsessi. See võimaldab ulatusliku 3D-lifting'u mõjul avalduda kõigis näo pehmete kudede kihtides.

Uute kollageenikiudude süntees võib kesta kolm-neli kuud, pakkudes üha uusi visuaalseid efekte. SMAS-lifting ei ole valus.

Enne protseduuri kannab spetsialist nahale tuimestavat geeli, seejärel mõõdab joonlauaga täpselt piirkonna, mida hakatakse ultraheliga mõjutama. Klient on mugavas asendis ning tunneb ainult soojust, kerget kihelust ja naha pinguletõmbumist.

Pinguletõmbamine ja tõstmine on tagatud kahe teguriga; SMASi ulatuse vähenemise ja tõstmisega – kollageenikiudude soojuse mõjul pinguldamise ja tihendamise tulemusena.

Protseduuri kestus on 30–60 minutit. Paljud kliendid tunnevad kohe selle mõju, kuid ümbervormimise ja kollageeni uuenemise protsessi lõpptulemus saabub kolme-nelja kuu jooksul. HIFU SMAS-lifting'u protseduur viiakse tavaliselt läbi ainult kord (või kaks-kolm korda) aastas.

 

Millistes kehapiirkondades võib mittekirurgilist SMAS-lifting'ut kasutada?

Seda kasutatakse lisaks näole kaelal, et pärast ei tekiks teravat kontrasti. Protseduurid on mõeldud mitte ainult selleks, et korrigeerida defekte, vaid pehmete kiudude lõtvumise ennetamiseks. Samuti on mittekirurgiline lifting võimalik ka dekolteepiirkonnas.

HIFU SMAS-lifting'u tehnoloogial ei ole analooge. See on ainus protseduur, mille mõju ulatub 4,5 millimeetri sügavusele ja jõuab lihasaponeurootilise kihini (SMAS). Seda lifting'ut saab suurepäraselt kombineerida muu aparaaditehnoloogiaga, kuna sel on oma rakenduspunkt ja aitab taastada näokontuure, samuti tõsta naha toonust ning siluda kortse. See protseduur sobib näiteks neile, kellel ei ole vastunäidustusi soojaprotseduuride suhtes naha anatoomilise struktuuri (õhuke, kuiv nahk, rosaatsea, lipodüstroofia jne) tõttu.

 

Kirurgiline sekkumine on alati seotud täiendavate riskidega – pikaajalise ja valuliku taastumisperioodiga, võimalike muudatustega välimuses, närvisüsteemi ülepingega, üldnarkoosi kõrvalmõjudega. Välistatud ei ole ka nn inimfaktor – sel veal on liiga suur hind. Mittekirurgiline SMAS-lifting on optimaalne lahendus neile, kes küll tahavad nooremad välja näha, kuid kõhklevad ilukirurgias; on kosmeetikas paljut proovinud, aga soovivad veel paremat tulemust, mis on võrreldav plastise operatsiooni omaga, kuid ilma kirurgilise vahelesekkumiseta.

Registreeruge protseduurile soodushinnaga!
Nägu ja lõug ainult 199 eurot (tavahind 320 eurot). Pakkumine kehtib kuni augusti lõpuni, protseduuridele pääsejate arv on piiratud.

SMAS-lifting'u protseduure viiakse läbi Tallinnas, aparaadi- ja laserkosmeetika keskuses Royal Esthetic. Konsultatsioonile saab registreeruda ja infot küsida telefonil 5822 9788 või aadressil royalesthetic@gmail.com.

Vaata protseduuri kohta täpsemalt SIIT!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee