Waleed H. (31). Valvekaamera foto. (Berliini politsei)

Berliinis astus kohtu ette 31aastane Waleed H. (valvekaamera fotol), kes tunnistas, et vägistas 24. veebruari öösel Lichtenbergi linnaosas 40aastase mehe, vahendab ajaleht B.Z.  

2015. aasta suvel Iraagist Türgi kaudu Saksamaale tulnud Waleed rääkis kohtus, et oli tollel ööl ära joonud pudeli viina ja viis õlut. Tuju oli tal kehv, sest tema naine ja kolm last elavad siiani Iraagis ning ta ei ole neid pärast kodumaalt lahkumist näinud. Ootamatult kohtas ta ühe metroojaama juures kirjude juustega meest, kes nõustus suudlema. Waleed soovis aga minna kaugemale ja kogeda, kuidas tundub esimest korda seks mehega. 

Tema juhututtav aga keeldus ja see ajas Waleedi marru. Ta läks keeldujale rusikatega kallale, vedas ta kümmekond meetrit eemale nurga taha ja lõi seal ohvri pead mitu korda vastu seina. Seejärel nõustus viimane Waleedi oraalselt rahuldama. Neile sattus peale juhuslik mööduja ja Waleed otsustas põgeneda.

Kannatanu tegi politseile avalduse ja vägistajat otsiti valvekaamera fotode abil. 18. aprillil tuli põgenikekodus elanud otsitav ise politseisse. Süüdimõistmisel ootab teda kaks kuni viis aastat vanglakaristust.  

Jaga artiklit

42 kommentaari

V
vägistus  /   13:57, 13. juuli 2018
päris nutune kui tuleb minna kirjutada avaldus,et tõmmati cacaauku.:)
V
vanem mees ladaga   /   13:52, 13. juuli 2018
see tubli ja rõhutud spetsialist oleks nüüd vaja kaasata eesti elu laiapõhjalisse edendamisse.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis