Krimi

Saaremaa legendaarne viinavaras kolis Viljandisse viina varastama (9)

Ohtuleht.ee, 12. juuli 2018 14:32
"YOLO!" mõtles Rainer ja varastas "lauakat".Foto: Aldo Luud
Kõige enam varastatav kaup poodidest on tavaline viin. Oma panuse selle saavutamiseks annab jõudumööda ka Rainer Müllerson (45).

2016. aastal tegutses Rainer Saaremaal, kus pidevalt poodidest viinapudeleid varastas. Pahatihti jäi ta ka vahele ja nii mõisteti talle neli kuud tingimisi vangistust.

Samal teemal

Viinaga oli Raineril üldse soe suhe, sest tänavu jaanuaris mõistis maakohus ta pärast kolm aastat juurdlemist süüdi purjuspäi veoauto juhtimises. Mees üritas veel ringkonnakohtus õigust taga ajada, sest tema väitel ei sõitnud ta üleüldse autoga ringi, vaid seisis niisama parklas ja jõi viina. Ringkonnakohus muidugi sellist juttu ei uskunud. Karistuseks määras kohus pea kaks aastat vangistust, kuid jättis mehe vabadusse ja suunas ta ühiskondlikult kasulikku tööd tegema.

Rainer muidugi mõistust pähe ei võtnud ja nii läks ta jaanipäeva paiku Viljandis Rimisse ja võttis taaskord viinapudeli, mille eest ta maksta ei kavatsenud. Samas ei olnud Rainer sugugi pirtsakas poiss, vaid võttis kõigest tavalise pooleliitrise "lauaka".

Mees jäi muidugi vahele ja kui ta tund aega hiljem juba ka Selverist samasugust viina pihta panna üritas, siis kutsuti juba politsei. Nüüd peabki Rainer kogu enda seni tingimisi määratud karistuse ära kandma ja järgmine kord saab ta viinapudeleid noolima hakata 2020. aasta kevadel.

Samal teemal

17.05.2018
Armastus sinihallitusjuustu vastu viis Tartu mehe kohtu ette
08.05.2018
Sarivaras tabati Rimis, lõhekalad püksis
12.04.2018
Mees virutas elukaaslasele piraka tuuraga piki külge