Kaja Kallas (Teet Malsroos)

Reformierakonna esimees Kaja Kallas on esmaspäevast täisajaga tagasi Eestis ning kinnitab, et Reformierakond võidab valimised ja temast saab järgmine peaminister. 

Lisaks eelnevale kirjeldas Kallas, et parempoolsed soovivad, et kõigil neil, kes peavad Eestit oma koduks, oleks siin hea ja turvaline elada, tasuv töö ja lapsed saaksid hea hariduse hoolimata sellest, milline on nende kodune keel.

Poliitik usub, et tulumaksureform vajab ümbertegemist: ta tõi välja, et maksude pärast muretsevate inimeste osakaal on viimase kahe aastaga tõusnud 11 protsendilt 28 protsendini. "Oleme otsustanud, et 500 eurot tulumaksuvaba miinimumi kehtiks kõigile ja edasi oleks üks tulumaksumäär. Teenid rohkem, maksad rohkem, protsent on sama," ütles Kallas.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Jaga artiklit

86 kommentaari

J
JuSS  /   17:08, 13. juuli 2018
Riigikogulase või ministritool. Samuti riigipirukas ning rahakraanid on nii pühad asjad on sedavõrd meeldivad ning püha asjad, et nende omamise pärast võib ka valetada, vassida, süüdistada ning oponente laimata.
K
Kallas!  /   11:17, 13. juuli 2018
Tema vihkab Eestit armastavaid inimesi kellele ei meeldi kui inimesed ei oska Eesti keelt rääkida. Tema viha rahvuslaste suunas on viha õhutamine! Väga ebademoktaatlik!
Aga Õhtulehte boikoteerige! Blokeerib ip aadresse ja piirab vabadust!

Päevatoimetaja

Kristel Veerus
Telefon 51993733
kristel.veerus@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis