Eesti uudised

FOTOD | VANAD SÕBRAD? Jüri Ratas vestles NATO tippkohtumisel pikalt Donald Trumpiga (50)

Ohtuleht.ee, 12. juuli 2018, 07:35
President Donald Trump ja tema abikaasa Melania Trump (keskel) vestlemas paremal seisva Jüri Ratasega. USA presidendist vasakul võib silmata Eesti peaminstri kaasat Karin Ratast. Reuters/Scanpix
NATO tippkohtumisel viibiv Eesti peaminister Jüri Ratas on jäänud fotodele ühes USA presidendi Donald Trumpi ja tema abikaasa Melania Trumpiga. Piltide põhjal näib, et kaks tipp-poliitikut pidasid maha pika vestluse.

President Donald Trump ja tema abikaasa Melania Trump (keskel) vestlemas paremal seisva Jüri Ratasega. USA presidendist vasakul võib silmata Eesti peaminstri kaasat Karin Ratast. Reuters/Scanpix

Brüsselis toimuval kohtumisel viibib Ratas koos oma abikaasa Karin Ratasega. Vestlus USA esipaariga leidis aset teel ametlikule õhtusöögile Park Cinquantenaire's. 

 Reuters/Scanpix

Kui nende piltide pealt vaadates näib, et sõna sai peamiselt Ratas, siis on olemas foto ka sellest, et Trump ei olnud jalutuskäigu ajal päris vait.

 EPA/Scanpix

Samal teemal

Millest omavahel kõneldi?

"Me rääkisime kaitsekoostööst, me rääkisime kahepoolsetest suhetest ja ka sellest, mida Eesti teeb Eestist väljaspool. Ütlesin Donald Trumpile, et Eesti panustab kaks protsenti juba aastast 2015. Ma ütlesin ka seda, et me oleme liitlased Afganistanis, tänasin teda Eesti diasporaa osas Ameerika Ühendriikides 1940. aastatel, kui meie paljud kaasmaalased olid sunnitud sinna minema. Ta küsis, et kuidas Eesti majandusel läheb ja ma ütlesin, et Eesti on tänulik USA toele ja ütlesin, et need suhted on meie jaoks strateegiliselt tähtsad.

Ja loomulikult ma tänasin ka eelmise aasta asepresidendi visiidi eest Eestimaale ja ma kutsusid teda külla Eestisse," ütles peaminister ERRil uudisportaalile.

50 KOMMENTAARI

a
ahven 13. juuli 2018, 12:10
küllap soovitas trumpil ka leping putjaga sõlmida.
e
Ei ole! 13. juuli 2018, 11:25
Trumpi igasugused sotsialistid ei huvita, ta pole kunagi punaste sõber!
Aga Õhtulehte ärge lugege inimesed kuna blokeerib ip aadresse ja tsensure...
(loe edasi)
Loe kõiki (50)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee