Elu

Vaata saadet „Puuduta mind!“ igal neljapäeval kell 18 Õhtulehe veebist ja Facebookist!

„Puuduta mind!“ 34. saade | Joogaõpetaja Karolin Tsarski: naised, harrastage tupehingamist (116)

Anu Saagim, 13. juuli 2018, 14:25
Joogaõpetaja Karolin Tsarski: naised, harrastage tupehingamist; Sirje Presnal; Anu Saagim Jörgen Norkroos
Igal neljapäeval kell 18 kostitame sind põneva veebisaatega "Puuduta mind!", kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 34. saate külaliseks on kaunis joogaõpetaja Karolin Tsarski. 

Joogaõpetaja Karolin Tsarski Erakogu

Juba kolmandat aastat juulikuus saab Eestis toimuma eriliselt sügav tantrasündmus – tantrafestival "High on Life". 

Samal teemal

Festivalist saab kahtlemata suve kõige kaunim ja südant avavam kogemus. Kuue päeva jooksul toimuvad erinevad töötoad ja tervendavad sessioonid, mis pakuvad võimaluse turvalises keskkonnas end tantra kaudu avastada ning muunduda läbi armastuse, vabaduse ja spontaansuse. Seda kõike toetab põhjamaa suvi oma imelise väe, metsiku looduse, sooja päikese ja pikkade valgete öödega.

Selle aasta festivali teema on "Kooskasvamine läheduses".

"Meie laiem eesmärk on tuua tantraõpetused kõikides eluvaldkondades tegutsevate inimesteni. Erinevad rahvusvaheliselt tuntud õpetajad toovad meieni oma kauaaegse töö ja ainulaadse õpetamisstiili," räägib festivali peakorraldaja Karolin Tsarski. "Igal hommikul ja pärastlõunal toimub samaaegselt kolm töötuba. Iga töötuba viiakse läbi nii, et igaüks saab sellest enda jaoks parima kasu ja kogemuse. Ei ole oluline, kas tullakse üksi või kaaslasega, milline on inimese eelnev kogemus tantraga, kas ollakse vallaline,  soovitakse lihtsalt suhelda, kogeda teisi ja iseennast või tullakse paarina, kes soovib süvendada oma intiimsust – festival pakub suurepärast võimalust kõigile."

Joogaõpetaja Karolin Tsarski: naised, harrastage tupehingamist; Sirje Presnal; Anu Saagim Jörgen Norkroos

Et Õhtulehe lugejatele ja vaatajatele uudset ja huvitavat infot pakkuda, oli meil tore võimalus kutsuda enne festivali algust saatesse "Puuduta mind!" festivali peakorraldaja Karolin Tsarski, kellelt uurisime:

  • Millised maailmakuulsad tantraõpetajad on festivali jaoks Eestisse saabumas?
  • Mis on need uudsed erilised õpetused, mida nad Eesti inimestele esmakordselt festivalil jagavad?
  • Millistel põnevatel, intiimsetel teemadel veel saab festivalil ennast harida ja oma suhete ja isikliku elu kvaliteeti parandada?

Vaata saadet „Puuduta mind!“ neljapäeval kell 18 Õhtulehe veebis ja Facebookis!

"High on Life" tantrafestivalile läks müüki ainult 250 festivalipassi, et sündmus oleks võimalikult kodune ja hubane. Pooled passidest müükase Eestisse, pooled välismaale. Tantrafestival toimub 17.–22. juulil looduskaunis kohas Adila puhkekeskuses, Pihali külas, umbes 40 km kaugusel Tallinnast.

Lisainfo leiad SIIT!

Broneeri pilet SIIT!  

Vaata ka videost, mis täpsemalt tantrafestivalil toimuma hakkab:

116 KOMMENTAARI

m
meestel 21. juuli 2018, 11:09
Teatavasti tupp puudub. Kuid mina köhin päraku kaudu ja naine on alati üsna mossis.
m
mm 17. juuli 2018, 10:02
tupehingamise teemadel on igasugune temaatika lubatud,aga kui teema puudutab Helsingi kohtumist on moderaatorid varmad tegutsema!VÄRDJAD
Loe kõiki (116)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee