Maailm

Rõõm asendus kurbusega: Tai poiste päästeoperatsioonil osalenud arst kaotas oma isa (11)

Ohtuleht.ee, 11. juuli 2018, 09:17
Kaader videostFoto: The Daily Edition/Facebook
Austraaliast pärit arst Richard ehk Harry Harris (53), kes mängis 12 Tai poisi pääsemises olulist rolli, kaotas vahetult pärast päästemissiooni edukat lõppu oma isa.

Kangelase staatuse saanud arst, kes väljus koopast viimasena, ei saanud kaua rõõmu tunda – mehe isa oli surnud vaid hetked pärast poiste ning nende treeneri koopast välja toomist, vahendab Daily Mail. 

Samal teemal

„Kinnitan suure kurbusega, et Harry isa lahkus eile õhtul kohe pärast edukat päästeoperatsiooni Tais,“ sõnas Harrise tööandja Andrew Pearce MedSTARi kliinikust. Pearce märkis, et tema kolleegi leinaaega raskendavad viimastel päevadel kogetud füüsilised ja emotsionaalsed läbielamised. „Ta jõuab varsti koju ning saab väljateenitud puhkuse, et olla koos oma perega,“ kinnitas Pearce.

Harrist peeti lõppenud päästeoperatsioonis üheks võtmeisikuks, kuna mehel on lisaks meditsiinilistele teadmistele ka 30 aasta pikkune sukeldujakogemus. Tema ideed manustada lastele rahustavalt mõjuvat ainet, mis hoidis ära nii väga kardetud paanikahood, peetakse geniaalseks. 

 

 

11 KOMMENTAARI

n
nii 11. juuli 2018, 13:16
õudne läbielamine. Kui mõtlen oma 11-aastase pojapojale, kes samuti andunud jalgpallur, ja kui ta olenuks seal pimedas külmas koopas 18 päeva...surmast hullem võis neil olla. Ime. et nad leiti ja välja toodi.IME. Ime. Treener õpetas mediteerimist,,,, ehk see päästiski nad hullumisest
n
11. juuli 2018, 11:26
no see ei ole ju kuidagi poiste pääsemisega seotud. jätaks selle poiste päästmise seljas sõitmise nüüd kus see ja teine.
Loe kõiki (11)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee