6 kommentaari

M
manfred  /   14:47, 12. juuli 2018
Selle ministrikoha võiks mõnele sobivasse erakonda kuuluvale endisele maavanemale anda - nemad on turismiteemaga kasvõi maakonna arengustrateegia koostamise käigus ju põhjalikult tegelenud.
A
Axter  /   10:28, 12. juuli 2018
Aga hr Paavo!
EAS-s on terve suur osakond turisme edendamas. Minge vaadake kõigepealt, millega nad seal tegelevad/jätavad tegemata, et kohe uut ministeeriumi vaja.
Jätke jama, hr Paavo.
N
Noo  /   11:57, 11. juuli 2018
Meie miljoni kohta on isegi palju ministeeriume, no mitte kuidagi ei saa nõustuda uute juurdetegemisega vaid 2/3 neist tuleb koondada, jätta alles majandus-rahandusministeerium, haridus- kultuuriministeerium, tervishoi- sotsiaalministeerium ning välisministeerium ja jaotada nende vahel ülesanded kooskõlas põhiseadusega.
P
Peter Kentie  /   01:01, 11. juuli 2018
This is exactly the reason why I published justestonishing.com two years ago. Marketing Estonia to the world and making the world curious about Estonia is a lucrative business. Bringing in revenue from tourism and business travellers. Plus creating a platform for Estonian entrepeneurs and the digital society products to market to the world. All it needs is focus and action.
J
Jüri  /   00:01, 11. juuli 2018
Kogu maailm teab Horvaatia logo!? Huvitav, kuhu paigutab reisiajakirjanik selle maailma, kes seda ei tea, kes ei tea selle riigi pealinna ega riiki ennastki? Või mille alusel üldse võib väita, et Horvaatia on tuntum kui näiteks Eesti?
M
manfred  /   14:48, 12. juuli 2018
Näiteks eilse jalka poolfinaali põhjal. Seda ülekannet vaatas ikka päris palju inimesi ja kui keegi ei teadnud, eks siis lugesid Vikipeediast.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis