Sisuturundus

Maailmas ainulaadset taime kasutav looduskosmeetika paitab nahka! 

Loodusingel.ee, 13. juuli 2018, 15:36
Tänapäeval pööratakse üha enam tähelepanu sellele, et kosmeetika oleks looduslik. On ju väga oluline, et kõik, mille paned oma näo ja keha vastu, oleks võimalikult õrn.

Saksamaalt pärit ning rohkem kui 80 aasta pikkuse kogemusega Speick Looduskosmeetika toodab looduslikke kehahügieenitooteid ja deodorante, mis sobivad igapäevaseks kasutamiseks kogu perele. 

Speicki tooted teeb ainulaadses Valeriana celtica ehk alpi palderjani ekstrakt, mida sisaldavad suuremal või vähemal määral pea kõik kehahooldusvahendid. Nimi „speik” tuleneb lühendina taime vanemast ladinakeelsest nimetusest spica celtica, mis tähendab keldi viljapead, sest taime risoom meenutab tõesti viljapead. Tegemist on juba antiikajal kasutatud ja kõrgelt hinnatud ravim- ja lõhnataimega, mis kasvab üksnes Kõrg-Alpides ning mida eksporditi palju sajandeid koguni mitmeid tonne päevas Veneetsia kaudu tervesse maailma.

Taime risoomis leiduvad toimeained (eelkõige palderjaniõli) mõjuvad rahustavalt kesknärvisüsteemile, samal ajal aga ergutavad vegetatiivset närvisüsteemi. Speicki teeb eriliseks ka selle intensiivne kirbe-vürtsikas lõhn, mis domineerib osaliselt vaid Speick Natural tootesarja toodetes.

Speicki nimetatakse selliste tuntud nimede kõrval nagu Weleda ja Dr. Hauschka kolmandaks looduskosmeetika klassikuks. Lihtsalt hinnaklass on võrreldes konkurentidega soodsam.

Kui algusaastatest peale on tootjafirma põhiliseks tooteartikliks võrratud taimeõlidel baseeruvad seebid, siis tänaseks on firmal kujunenud välja juba kolm erinevat tootesarja, mis sisaldab laias valikus kehahooldustooteid ja deodorante kogu perele:

Foto: Ines Blersch

- Speick Natural on klassikaline tootesari iseloomuliku speicki vürtsika aroomiga.

- Speik Spa Thermal on tootesari, mis loob spaameeleolu otse kodus. Tooted on meeldivate aroomidega. Sarja ekslusiivsed tooted sisaldavad Schlangenbadi terviseveeallika ränihapperikast vett ja ainulaadset Spirulina platensis vetika ekstrakti.

- Speick Men tootesari spetsiaalselt välja töötatud meestele. Tootevalik ja lõhnad peaksid rahuldama iga välimuse ja kehahügieeni eest hoolitsevat meest. 

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt ettevõtte Loodusingel kodulehelt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee