Buss (Martin Ahven)

1. juulist hakkas nii Hiiumaal kui ka Läänemaal kehtima tasuta maakonnasisene ühistransport, kirjutab Hiiu Leht. Läänemaal on sellega kaasnenud bussiaegade muudatused palju paksu verd tekitanud, pahameelt tunnevad ka hiidlased.

Varem jõudis Tallinnast 13.30 väljuva bussiga Haapsalus kohalikku bussi ümber istudes ilusti Rohukülast kell 16 väljuvale parvlaevale. 1. juulist aga läheb buss Haapsalust Rohukülla vaid 5 minutit enne parvlaeva väljumist ja sellega õigeks ajaks sadamasse enam ei jõua. Taksoga jõuab, aga taksosõit Rohukülla maksab ligi 10 eurot.

Jaga artiklit

6 kommentaari

!
!!!  /   20:25, 10. juuli 2018
Nüüd on sõitjate hulka lülitunud ka uus sõitjate kategooria, b o m ž i d. kes seni sõidupiletit osta ei suutnud. Pesemata ja halvasti lõhnavad tüübid. Räpased ning vahest sügelisu´i ning satukaid täis. Kes hakkavad nüüd laiemalt liikuma, talviti end buusis soojendama. Ning räpast suurte kottidega maalt linna igaugust tühja taarat vedama.
I
Ilmar  /   14:35, 10. juuli 2018
palju hullem irvitamine käib Tartus. Mingi kohalik ametnik on kehtestanud koguni seaduse, et maakonnaliini buss ei tohi linna sees reisijaid sisse-välja lubada. Asja puant on see, et kuna Tartu haaras enda koosseisu Tähtvere valla, siis on linna piires ka tasuta sõidu võimalus, kuid valitutele. Ka see sisse-väja käimist keelav seadus osa linna territooriumi puhul ei kehti

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis