Eesti uudised

Lapse isa ei usalda eksnaist: mul on kahju maksta alimente blondile, kes kulutab selle geelküüntele ja juuksepikendustele

Eesti Päevaleht, 10. juuli 2018, 08:47

163 KOMMENTAARI

k
kulla mode,/ 11. juuli 2018, 23:18
mida tukud?
Tao rauda, kuni kuum.
Kui sa teemat üleval ei hoia, siis pole teemat ja sa ei sobi modeks.
Kas õhtulehel vähe raha, et sellised säästuežiimil moded palgal? Pange siis leht kinni, kui isegi kuuma teemat hallata ei suuda! Või sis kirjutage lilledest ja liblikatest!
t
Tegelikult ka/ 11. juuli 2018, 13:21
Kus sa mees enne olid, kui sa tegid lapse juuksepikenduste ja geelküüntega blondile? Kas siis ei löönud mingit punast ohumärki ette? Nüüd ei maksaks küll vinguda kui ise tegid! Samas kui tegu on tütrega, siis ole kindel, et selline emme kasvatab su tütrest uue ja samasuguse geelküünte ja juuksepikendustega blondiini. Sellist stsenaariumit olen enne juba näinud, kahju muidugi, aga eks elu õpetab!
k
Kixik/ 11. juuli 2018, 00:54
Oh kui kurb on lugeda, kuidas mehed teevad naisi maha ja vastupidi. Tegelikult on veel kurvem, et ühest küljest ongi õigus meestel, teisest küljest naistel, aga kõiki sama soo esindajaid võetakse sama mõõdupuuga ja vastastikku poriloopimine käib. Mina tean isiklikult naist, kellel on 2 last, mõlemad erineva mehega, mõlema mehega oli kokku lepitud beebipillide kasutamine, aga naine otsustas meestega aru pidamata emaks saada ja jättis beebipillid salaja ära ( mõlemale mehele oli armuke). Nüüd vihkab kõiki peresid, kus lisaks emale ja lapsele on ka isa. Ka on üks minu tuttavatest see ema, kes elab tänu nn alimentidele paremini, kui mehega koos elades. 3 lapsega saab "kuldmunatoetust", pluss isalt korralik summa, pluss oma palk - tema saab peale mehest lahkuminekut esimest korda elus kulutada ilusalongidele, riietele, jalatsitele, kontsertidele ning isa teeb laste silmis nii maha, et lapsed isa näha ei taha. Ja samas tunnen meest, kes ei saand ametlikult tööle minna, sest tal on esimese lapse elatise võlg nii suur, et kontod arestitud. Peale lahkuminekut lõi uue pere, kellele võimaldas kõike, aga esimene laps oli ta esimese naise isiklik mure. Nüüd põgenes mees välisriiki, et põgeneda elatise võlgade eest. Ka leidis ühe tuttava mees endale uue naise, kui oma naine teist last ootas. Päris "tore" on keset rasedust üksi jääda, kodus veel 1,2 a laps lisaks. Isa ei saanud üldse aru, miks ta peaks mingit elatist maksma. Samas naine oli ühtäkki päris raskes seisus - alates sellest, et kahe pisikesega üksi keeruline ning vanemahüvitise lõppedes ei saanud ka ju täiskohaga tööl käia, sest 1,5 aastane on ikka tihti haige, ka see 2 aastane. Ah neid lugusid on nii palju oma tutvusringkonnastki, sest lahkuminek on nii populaarne, et kui oma abikaasalt peale pesamuna 18 aastaseks saamist uue pesamuna sain, küsis arst üllatunult:"Kas samalt mehelt?". Ei saa öelda, et naised on rahaahned või mehed koonrid - iga juhtum on erinev ja kogu selles virrvarris on laste heaolu kõigile tähtsusetu - nemad tahaks olla oma emme- ja issiga!
n
11. juuli 2018, 13:34
no aga see "pärast lahutust paremini" on igati loogiline. Paljud isad on peres üsnagi apaatsed, ei osale nad pere elus ei moraalselt ega materiaalselt, on nagu UFO-kad loevad sõnumeid, katsuvad eemalduda, tahavad välja. Kodus käivad vaid pere eest toitu ära söömas ning puhtaid riideid nõudmas. Seega peale lahutust on tõega kergem, kuna esimest korda elus on isa lausa sunnitud mingit summat maksma, millest ta varem mööda hiilis ja naist rahamaiaks nimetas, kui jutuks söögiraha nappus. Ja lapsed võidavad ka, kuna varem oli isa hingetu keha diivanil, kui sedagi. Või kärkiv poolvõõras. Siis peale lahutust asjad muutuvad. Kui isa ei taha võõraks jääda, peab lastega konkreetselt tegelema. Ja vaevalt ta siis aega armukesega sõnumeerimisele enam kulutama hakkab, kui konkreetne eesmärk lastega kohtumine. Peres saab isa liugu lasta, egas lapsed eest jookse, aga perest väljas tuleb ikka isa olla.
p
Pean/ 11. juuli 2018, 00:53
Vabandama. Kommentaaril ei lasta ilmuda, kuna ei oska rõvetseda. Ega ei taha ka. Kuid häkkimine tundub lubatud olevat! Mis direktiivid?
a
Aga laps?/ 10. juuli 2018, 21:26
Kas ta laps suri ära? Või kogub tolmu riiulil? Kuna ema kogu raha küüntele ja juustele kulutab?
See mees on mingi eilane või? Ei taha maksta, ui sinuga oled kooner, aga miks peab lolli mängima?
Võiks natuke mees olla! Tead, et oled kooner ja vihkad naisi...no ära tilluta siis, või ütle kohe, et tilutama oled nõus, isegi abielluma, aga lapsi kasvatada-toetada ei soovi. Kui asjad selged, siis naised ei tilluta suga, ega sünnita lausa kahte last.
Kas tal on sinu meelest mingi pikale veninud sünnitusjärgne deprekas, et nüüd ühtäkki kaks last küünte vastu vahetas ja lapsed ära kooletas, et sinu arvelt blondid pikendused saada?
Ilmselt ostab gutsimutsit ka sinu maksmata raha eest??? Sa pole mees, ega naine, ega inimene. Lihtsalt möku ja eluheidik, kulla autor! Kõik sul liiga raske ja põhjuste otsinguil lased oma enese elu endast mööda. Palju õnne, väiklane ebaõnnestuja!
v
Valdo/ 10. juuli 2018, 19:50
Vaadake, te ei saa asjast aru. Iga inimese elumõte on olla teistest parem. Iga inimene peab seejuures aitama teistest parem olla mõnel vastassoost inimesel. Naine aitab mehel olla teistest meestest parem, kui on hästi seksikas, hästi himur ja tahab end näidata. Mees aitab naisel olla teistest naistest parem sellega, et annab naisele raha, et naine saaks end ägedaks tuunida. Loogiline ju. Nii et mees, lepi sellega, maksa alimente edasi ja teeni rohkem, et uus beibe enda kõrvale saada. Muidu oled nõrk.
r
Rew/ 11. juuli 2018, 00:18
Imestama paneb, et sellise beibega üldse abiellus. Võiks enne mõelda ja pärast mitte vinguda. Lapsed pole süüdi ja neid ei saa lihtsalt olematuks mõelda.
v
Valdo/ 11. juuli 2018, 02:24
Naise valikuga oli ta jumala normaalne mees. Lihtsalt raha poolelt veidi lohh.
s
Siiri/ 11. juuli 2018, 08:59
See on muidugi küsitav, kas need kunstvidinad teevad kedagi teistest paremaks. Võltsid nukuripsmed, tagumikuni juuksepahmakas, kulliküünised, silikoontissid ja prunthuuled võivad küll kenakesed paista...kuid tühja kesta ei saa välisega kompenseerida.
Kurb, et mehed just selliseid tibinaid taga ajavad. Kui naine on meikimata, oma "normaalse" välimusega, siis mehed ei tee neist väga välja, ikka püütakse neid üles mukitud naisi. Kui nendega ei suju, avastatakse, et fassaadi taga ei olegi midagi huvitavat, siis ollakse pettunud.
v
Valdo/ 12. juuli 2018, 07:29
Neid vidinaid kasutav naine on parem naistest, kellel neid pole. Ta on parem naistest kelle vidinad on odavamad. Veel ägedamatel naistel on silikoontissud.
v
Vasja/ 10. juuli 2018, 19:05
Enne elatise väljamõistmist tuleks teha kohustuslikud DNA-proovid isaduse tuvastamiseks
v
vasjale/ 11. juuli 2018, 09:34
Miks kohustuslikuks? Kas keegi keelab sul minna ja lasta praegu isadustesti teha? See on täiesti võimalik praegu, vabatahtlik ka, nii, et mine tee see test ära, võid kohe mitu korda teha ja ära kiunu iga artikli all ühte ja seda sama. Kel vaja läheb ja teeb, kellel vaja ei ole kasvatab oma lapsed ise.
0
09,34/ 11. juuli 2018, 13:22
Vasja loodab, et keegi teine peaks raiskama raha tõestamaks, et Vasja alimente maksma ei peaks. Lihtsalt selline saamatu mees enda eest seista ei viitsi ega oska, asjaajamine liiga keeruline, aga näe pane eide kombel lõugu lõksutama, siis kohe "mees".
Kõik peavad Vasja hüvanguks tõmblema, ainult Vasja ise kohe jonni pärast ja suurest laiskusest seda ei tee, siis solvunud ka veel kogu ilma peale.
m
Meeste soovid on pühad / 10. juuli 2018, 13:51
Naised peavad sööma tablette, mis sest, et see tervisele hea ei ole. Aga mehed ei pea küll kasutama kondoomi, sest see vähendab nende seksuaalset naudingut ja sellega peab tingimata arvestama.

k
Kallutatud moderaator/ 10. juuli 2018, 13:48
Näha on, et kaldub meeste poolele.
e
eghha/ 10. juuli 2018, 15:50
mehed on sead.
sigu tuleb tappa
o
on küll,/ 10. juuli 2018, 22:16
i
Ikka vähe?/ 10. juuli 2018, 13:23
Vähe küsite tubuemmed! Ikka 500€+ arsti palk (hoolitsus haige lapse eest) + koka palk (teete extra lapsele süüa) + lapsehoidja palk ( tegelete lapsega) + õpetaja palk (õpetate lapsele mõne numbri ja tähe selgeks) Muidugi on kindlasti veel, millega raha välja pumbata.
h
Hermes / 10. juuli 2018, 12:45
Käekott maksab 60000.- Eurot.Ükski normaalne naine ei osta omale 1000.-Eurost hiina kilekotti.
a
ahaa/ 10. juuli 2018, 13:42
Need naised, kellest siin jutt ei olegi normaalsed! Nende välimus on odav ja käekotid on kunstnahast, odavad brändikottide koopiad, mida saab 50 euroga! Kujutavad ette küll, et näevad välja, kui filmistaarid, kuid tegelikult...kuna päriselt luksuslikku elu lubada ei saa, minnakse kõige odavama küünetehniku juurde, kleebitakse kõige odavamad juuksepikendused, vasikaripsmed ja voilaa- omastarust insta kuulsus valmis! Kas selle odava ilu"hoolduse" peale kuluva raha peaks aga panema laste peale, et nad oleksid puhtad ning korralikud riided seljas ning muu eluks vajalik olemas! Ega jah, ükski normaalne naine ei jooksegi hullunult brändikauba järele, olgu või võlts, aga logo olgu suurelt peal! Normaalsed naise ei kemple oma laste isadega lahutuse järel elatisrahade pärast! Ammugi ei näe nende lapsed välja, nagu kodutud. Jutt käibki ebanormaalsetest naistest, kes kahjuks on ka emad...
a
ahaa-le/ 10. juuli 2018, 14:22
Ebanormaalseid on nii naiste kui ka meeste hulgas. Kui eksnaine tõesti nii ebanormaalne on, kellele ainult väline imago tähtsust omab ja lapsest ükskõik, mis siis takistab mehel korralikku advokaati palkamast? Eriti kui lapsed on kasimata, hoolitsemata ja riides nagu kaltsakad?? Mida too mees niisama siis passib ja oma õiguste eest ei seisa??
j
Jobud/ 10. juuli 2018, 12:43
Nõme lihtsalt lugeda selliseid meeste arvamusi, kus öeldakse, et naised teevad mehele vastu tahtmist lapsi. Naine peab seda ja naine peab teist: naine peab mõistma, et mehel on vajadused ja neile vastu tulema. Naine peab mõistma, et mees ei soovi lapsi ja kasutama organismile kahjulikke pille. Ja kui kogemata rasedaks jääb, siis peab tegema aborti. Naine peab mõistma, et kondoomi on mehel ebamugav kasutada ja see vähendab tema naudingut. Jne, jne. Kas need tolgused annavad endale ka aru, et ükski rasestumisvastane vahend ei ole sajaprotsendiline, et hormoonpillid on tervisele kahjulikud ja et abort on väga väga räige asi nii füüsiliselt kui psühholoogiliselt?
n
Nii ilusale naisele laste toetuseks maksta oleks,/ 10. juuli 2018, 12:33
ütleksin,auasi.Ega suuremat vahet ei ole - kas Marilyn Monroe või
Eesti tüdruk - niiet järi,mõtle veel,ehk lähed koju tagasi,palud andeks
ja kasvatad hoolega oma lapsi.
s
Sorry/ 10. juuli 2018, 12:51
Kumb kumma käest vabandust paluma peab? Selles on küsimus!
n
naine/ 10. juuli 2018, 12:10
Peale lahutust peab naine endale väiksema elamise vaatama, sest nüüd puudub ju üks pereliige-mees. See tuleb ka odavam ,kus mees ju enam naise kommunaalkulusid ei kata. lapse raha saab ju välja arvestada nii, et kannab raha lapse arvele, kust on hea ülevaade palju ja mis aegadel on ema sealt raha korraga võtnud. Ning nende kulutuste kohta võiks arved alles hoida. Lapse riided ,jalanõud ja vajaminev kõik tšekkidel ,kui küsitakse on olemas. Kui isa maksab 250 ja ema 250 ,kokku 500 igas kuus, siis kogub ka summakene lapsele iseseisvaks eluks kooli tarbeks kus suuremates klassides suuremad kulutused .
k
10. juuli 2018, 14:37
Kas mehel oli eraldi tuba-voodi, et ruumi vähem kulub?
s
siis/ 10. juuli 2018, 12:06
kui tuttavaks said ja teda kellasid , meeldisid sulle need küüned küll
v
vaadates/ 10. juuli 2018, 11:58
vinguvate naiste kommentaaride kellaaegu,siis MINGE TÖÖLE laiskvorstid!
m
10. juuli 2018, 12:34
Minge ise tööle ja ärge kisage siin!

j
Jumal tänatud/ 10. juuli 2018, 11:48
..mina panin lapse sünnitunnistusele isa kohta rasvase kriipsu. Tean,et kasvatan üksi ja kõik minu kulul ja kui vanamees vanaduses mässudevahetajat vajab,pole mu lapsel kohustusi. Laps on 16 ja kõik toimib.
K
:// 11. juuli 2018, 08:40
Kahetsen, et ise sama ei teinud... Nooruse rumalus oli vist.
a
AA/ 10. juuli 2018, 11:46
Et see raha, mis just alimentideks makstakse läheb küüntele ning juustele ja lapse riietele, söögile, meelelahutusele jms kuluv tuleb lampi kuskilt õhust?
q
Q/ 10. juuli 2018, 11:42
On tuhat moodust mitte maksta
h
Huvitav/ 10. juuli 2018, 11:30
Kui mees kulutab oma palgast 250.- lapse peale, mida ta siis ülejäänud rahaga teeb? Kulutab enda peale? Ilmselt küll. Kui naine kulutab oma palgast 250.- lapse peale ja mida ta ülejäänuga teha võib? Ei või reisida, ei või autot osta, et või juukepikendusi panna? Miks ei või? Tema raha ju!!! Mehed ei suuda kuidagi leppida sellega, et naistest ei saa peale lahutust kaltsukotte, vaid nad on edasi edukad, ilusad, töökad ja suudavad vaatamata kõigele ka lapsi kasvatada. paljud leiavad enda kõrvale ka mehe, kes on väärt nii naist kui naise lapsi.
n
Noh/ 10. juuli 2018, 11:33
kui naine ka 250 paneks siis lapsed saaksid varsti aifõuni osta.
2
10. juuli 2018, 11:49
250 euro sisse peaks mahtuma pool lapse peale minevatest kulutustest: toit, riided, hobid, meelelahutus, elamispinna kulud, elekter, internet, telefon, transport. See on minimaalne summa niigi.
h
Huvitav, huvitav/ 10. juuli 2018, 22:17
Aga mehed suudavad samuti olla peale lahutust edukad, ilusad, töökad ja suudavad vaatamata kõigele ka lapsi kasvatada !!! Miks 99,9% lastest emale jääb ??? Las ühiskond hakkab teistmoodi mõtlema, lapsed isadele ja naised maksma !!! See hala ühiskonnas oleks kohe 2x suurem ja täiesti kindel mitte maksjate hulk samuti.
v
vana mees/ 10. juuli 2018, 11:21
Mul oli ka kena ja noor naine minu endaga võrreldes. JA peagi sündisid kaks armast ja tarka last. Emasse.
Aga kahjuks viis ikka elu meid lahku. Nüüd mul uus kena ja noor naine ja temal oli eelmisest elust kaks armast ja tragi last.
Mina ei maksa alimente selliselt nagu riik seda ettekirjutanud on. Leppisime eksiga kokku, et katan kõik kuld, mis meie ühiste laste kasvatamisel tekivad. Seda ei olnud kunagi ka raske välja arvutada, kui seda tegema pidi. Riiete, lõbustuste, huviringide maksmine on kõige lihtsam. Need on nagu konkreetsed summad. Ma hindasin ka väga kõrgelt seda aega, mida mu laste ema nende kahe marakrati inimeseks kasvatamise peale kulutas. Mul ei olnud siis ja ei ole ka praegu mingit tõrget kanda talle palgapäeval mõni sada eurot enda tarbeks. Ostku ta siis endale mõne uue käekoti, lasku geelküüsi panna. Olen isegi maksnud kinni mõned tema reisid ja samal ajal lapsi hoidnud. Minu laste ema on selel kõik ja rohkemgi välja teeninud. Mina tahan, et mu laste ema oleks hoolitsetud ja hea vaimse ja füüsilise tervise juures. Minu laste ema ema ei pea senti ühest peost teise veeretama. Nii nagu peab mu lastel kõik olemas olema nii peab ka mu laste ema elu olema elamist väärt.
On kuid kus mu lastele kuluv summa on vähem, kui seadus ette näeb ja samas on kuid, kus ma maksan mitu korda rohkem.
Minu praeguse elukaaslase eks samas ei suuda oma kahte last õleval pidada. Saab ilmselt vähem palka ja ei suuda nii hästi oma kulutusi kontrolli all hoida. Samas on ikkagi tubli isa oma kahele lapsele ja on nendega igalvõimalusel palju koos. Ma ei ole lubanud oma elukaaslasel tema eksile alimente kohtu kaudu nõuda. Ta toetab oma võimaluste piires ja head inimsuhted on väärt rohkem kui see mõnisada eurot.
t
T./ 10. juuli 2018, 11:37
Hästi inimlik. Oleks mind ka kunagi mingis sellises valguses vaadatud.
b
baphomet/ 10. juuli 2018, 11:58
Tõepoolest. Lapsi muretseda sellisel tegelasel blondi ja tema aksessuaaridega kõlbas, Aga kui juba eks, siis on kade meel, et võib ehk kobeda välimuse abil mõne uue õnge võtta.
Tore, kui inimesed hoolitsevad enda eest ja oma lapsi kah hooletusse ei jäta. Lastele samuti meeldivad sellised lapsevanemad, kes hoolivad nii neist kui endist.
n
Naine/ 11. juuli 2018, 08:44
Oleks ka soovinud, et mind nähtaks lapse emana... Minul seda õnne pole olnud.
m
mann/ 10. juuli 2018, 11:03
Rahast on kahju aga lapse tegid sellisega??? Paljunemisvõime olemasolu kui ajusid ei ole on lihtsalt nii ebaõiglane laste suhtes
k
küsimus/ 10. juuli 2018, 10:53
kas rahal on omaniku nimi peal.Kui mees annab lapse ülalpidamiseks raha, läheb see ju ühisesse pere eelarvesse emal.Kui tõesti laps on paljas ja näljas, siis võib isa pahandada.
e
Eesti/ 10. juuli 2018, 11:06
isa on rõõmus kui naine peale mehe äraminekut enam enda eest ei hoolitse, muutub madalamaks kui muru ja hiilib ööpimeduses mööda seinaääri. Kui ex on madalam kui muru on eesti mees õnnelik.
v
vältimaks juba eos probleeme/ 10. juuli 2018, 10:50
on otstarbekas ja ka annab kindla tunde endale, kui maksad ise lapse(laste) kooliraha, huvialaringid, ostad riided, annad mingi summa taskuraha pluss eksnaisele arvele kokkuleppelise summa. siis on endal süda rahul ja kirik keset küla. tead, et kõik läheb asja ette. muidugi on inimesi erinevaid ja teema kui selline keeruline paraku. niisugune see elu kord juba on.

p
Paha naine/ 10. juuli 2018, 10:48
Liina, kas te selliset iganenud asjast olete kuulnud nagu perekond? Õige naise juurest ei jookse ükski õige mees ära. Järelikult olid teie valikud lapse isa valikul valed, või ei teadnud te midagi sellest, et kui lapsed sündinud, siis tuleb hakata suhtega vaeva nägema. Mitte meestele vasektoomia, vaid nn. õnnetud ükskemad ärgu tormaku igaühega voodisse ilma rasestusvastaste tablettideta. Või olid teie lapsed vägivaldsest suguühtest sündinud?
v
vabandust/ 10. juuli 2018, 10:49
kommentaar Liinale 10.22
l
Liina/ 10. juuli 2018, 11:38
Aga miks on alati just naised süüdi??? Õige mehe juurest ei jookse samuti ükski õige naine ära. Ja mees oleks võinud samuti õigel ajal kummi peale tõmmata ja mitte hüpata iga tibiga voodisse, kel ainus soov lapsi sünnitada ja meestele arveid esitada! Ja isegi kumm ega rasestumisvastased vahendid ei anna 100% kaitset!
Paraku pole kõik nii must-valge ja ei tasu olla nii naiivne ja arvata, et ainult "pahade" inimeste juurest minnakse minema. Paraku ongi mingi osa inimesi, kes ei suuda suhteid hoida ja neid nautida. Ikka otsitakse midagi paremat ja kui ühe naise või mehega on lapsed saadud, siis liigutakse edasi, sest arvatakse, et ees ootab midagi paremat...
k
kalev/ 10. juuli 2018, 12:20
Ja kui ka neis uutes ja paremates pettutakse,siis ongi kogu meessugu süüdi,aga seda,et ise elatakse unistustes,mitte reaalsuses,ei märgata. Tänapäeva liberaalne ideoloogia välistab naistel igasugused kohustused ja lausa suunab naudingutele,ehk lõhub perekondi,kui te seda ei märka,ega taju,olete kas liiga noor või silmakirjalik.
t
to 12:20/ 10. juuli 2018, 12:38
Täpselt sama kehtib ju meeste kohta, kel pole samuti mingeid kohustusi ja kõnnitakse ühest suhtest teise ilma mingi vastutuseta. Kui eksile ei taha alimente maksta, siis mine ajakirjandusse hädaldama, et eks julgeb end mingite vidinatega ehtida. Kui last tehti, siis see meest ei häirinud või?
m
ma saadaks/ 10. juuli 2018, 15:26
üksikmammid pikalt kohe - kui end pritsida lasi ja mõnust oigas siis polnud ju uue mehe abi tarvis..
t
to Liina/ 10. juuli 2018, 17:50
see just sellepärast nii, et ühiskond kiidab sellise hooraelu heaks.
k
10. juuli 2018, 10:33
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
10. juuli 2018, 10:44
Jah, mehed võiks rohkem kummi kasutada, samas tekib küsimus, kas naistele tehakse neid lapsi vägisi kaela või ongi missioon jalad laiali ajada igaühe ees, kes vähegi torgata tahab? Oma aju võiks ju ka naised kasutada, peale selle, et mõelda, kuidas äriprojekt teha lapsest. Laps on vaese naise äriprojekt.
k
ka emme/ 10. juuli 2018, 10:54
mehekestele on jälle liga tehtud?? küll süüdistavd vahele tulnud daamid emasid nende kogematuses,inetuses ja lolluses,siis kolmandad veel ettevaatamatuses!Inimesed jäävad rasedaks ja kui naise sees hakkab elu kasvama on ilus tunne et ta seda tappa ei taha! muidugi peab kaaluma kõiki võimalusi aga siin pole õigust vahelipakatel näpuga näidata või tädikestel tänaval näpuga näidata! Kui mees tahab last ikka ka endale kuidagi hoida,andku ka panus - kui ei kasigu oma traadiga kusiganes,küll vanemas eas on võib olla hoopis tema kes oma pullipullitamispisaraid valab!elutargad!
l
10. juuli 2018, 11:59
Laps kui äriprojekt? Justkui see 250 eurot oleks mingi suur sissetulek, mille nimel vaeva näha, oma figuuriga riskida, võtta enda kanda mingi kisav titt? Lihtsam on tibi edasi olla, sest siis lööki rohkem ja sissetulekut palju-palju enamkui see närune 250 eurot kuus!
k
ka emme/ 10. juuli 2018, 10:32
üks näide mitmest erinevast.
on ka neid emmesid kes käivad tööl,jooksevad veremaitse suus töö ja lasteaia vahet,ning küüned ja juuksed juba ammu unustatud tänu sellele et issi mingi kana kõrvalt isegi vaba aega ei võimalda,kuigi raha maksab...veel seda ettenähtud summas,ei tea kauaks sedagi kuni mõned seelikus pintsakud jälle seadust muudavad! olge inimesed,tehke asjadel vahet ja need tibiemmed kui ise teenivad milles problem? vastasel juhul on asutused kuhu pöörduda,siit ka leke meie organite töö tegevuses.Valupunkt millele konkreetsemat tähelepanu pöörata! naine on naine ka üksikemme! kuid lapse papud tulevad ikka esimesena ja seeläbi ei saa kõikki ja kellegi huvides ühte patta panna!
p
Pahatihti näen lapsi mitu kuud samade riietega, aga naist järjest uhkema brändi käekottide ja ehetega,” seletas Madis, et ta ei ole sugugi kindel, et lastele antud raha nende ema kunstküüntele ja ilukraamile ei kulu./ 10. juuli 2018, 10:28
Aga äkki on naisel uus rikas armuke, kes talle uhkeid käekotte ja ehteid ostab? Ja lapsed armastavadki käia samade riietega, kuigi endal kapis hunnik riideid, mille vahel saaks valida.
Kas mehel pole suud peas, et eksi käest küsida, et kuule, miks mu laps on pidevalt samades riietes? Ja kas mehele pole pähe tulnud, et kui naisel uus rikas armuke, siis äkki ta paneb mehelt laekuva raha lapse jaoks kõrvale, et too saaks minna ülikooli õppima või reisima?
k
Kui / 10. juuli 2018, 10:23
SA mimmiga lapse tegid, siis oli keemiliste lokkidega muti või?
h
Huiallukas/ 10. juuli 2018, 10:22
Kõige vagam ja armsam naine võib muutuda meeletuks koletiseks!
t
teemaga sobiv anekdoot/ 10. juuli 2018, 10:17
"Pole ühtegi meest miljoni hulgas, ei kümne miljoni, ei saja, saja miljoni mehe hulgas, kes oma naise vastu nii kitsi oleks nagu sina!" ütles šoti naine mehele.
"Kas sa tead, mida ma sinus kõige rohkem hindan?" vastas mees. "Seda, et sa nii hästi arvutada oskad..."
l
10. juuli 2018, 10:16
Lastele mõeldud kulu ei ole mitte kellegi kv laen ega liising ega isiklikud ostud-see on lapse tarbeks kuluv raha ja kui hakatakse õigustama, et mees peab maksma naise elukoha ja auto, kuna lapsel on vaja kuskil elada ja last on vaja sõidutada siia sinna, siis see on vale. Naine peab elama ka ilma lapseta kuskil ja maksma selle eest ja auto on ikka igaühe eralõbu rohkem, mis kirjutatakse ka lapse arvele. Naised on mugavad, kes lükkavad sujuvalt kõik enda kulud ka mehe kaela nimetades neid lapse kuludeks. Sa ei tee ju lapsele eraldi süüa-kokku teed ja sellest saab ka sinu söögiraha. Kommunaalidega on sama-ka sina kulutad elektrit, vett ja tahad talvel sooja. Selline mulje jääb, et mehel polegi mingeid õiguseid enam enda jaoks, tal pole vaja elamist, sõiduvahendit, et tööl nt käia jne-kõik peab eksile andma, sest laps elab seal, aga mingil põhjusel saadetakse laps ikkagi nagu kerjus isa juurde, kus tuleb lisaks riided ja jalatsid osta, taskuraha anda jm kulud maksta. Kuhu kaob lapsele mõeldud raha? Ärge tulge rääkima, et te ei jaksa osta 550 euro eest kuus lapsele riideid, anda taskuraha jne. Asi on selles, et naised ise ei maksa seda 250, alles jääb 350 ja isegi sellega peaks lapse kulud saama ilusti katta kuu lõikes. Igasugused suuremad väljaminekud, nt klassieksursioonid saab alati läbi rääkida ja neid ei tehta iga kuu. 84 eur on paras alimentide rahaks, oleks aeg hakata nendel küünikutel ise oma kulud kinni maksma. Normaalne mees maksab vajadusel alati rohkem ja aitab suuremate ostude puhul, aga kõike tahetakse ju enda kätte saada iga kuu, et ka enda kulusid sellega katta. Ole ise normaalne naine ja ollakse sinuga normaalne ja kui oled mingile rongaisale või jooksikule lapse sünnitanud, siis pidid ka teadma, et endale selle lapse rohkem said ja kata ka kulud.
e
ei viitsinud su mula lugeda,/ 10. juuli 2018, 10:34
sest loomulikult ei taha sa sellest rääkida, et päevas on 24 h ja naine on kogu selle aja lapsega, kui juures pole, on kogu aeg mõttes, et mis järgmiseks, aga mees ajab linna peal samal ajal keelt kõrva järgmisele blondiinile, kellele tahaks küll püksi pugeda, aga vastutada ei tahaks.
haledad mehed.
s
10. juuli 2018, 10:48
sa tööl ei käi või? või kui käid, kas tööd ka teed kui laps peas koguaeg on? kust sa tead, kellele keegi keelt kõrva ajab ja vaba mees võibki teha, mida tahab ju. mis sul sellest, mida tema oma vaba ajaga teeb? mine aja ka siis kellelegi keel kõrva kui kade meel on. mulle on ajaga ikka enam hakanud tunduma, et need laste emad on haledad, kes lastega manipuleerivad, raha ainult nõuavad ja lapsi ei näita ka veel isale ja seejuures karjuvad käsi rinnale tagudes kui ohvrimeelsed ja super emad nad on. naised, andke meestele võimalus oma lapsi kasvatada ja nad teevad seda-kõik ei pea keerlema ümber raha ja kui annad võimaluse, siis küll and ka rahaliselt toetavad. kui te kohtelete neid nagu rahakotte, siis ei tahagi keegi aidata.
ö
10. juuli 2018, 11:03
öösel magada siis ka ei saa kui lapse peale mõtlema pead koguaeg, mis järgmiseks? lase lapsel hingata ja elada ka, pole vaja endast nii suurt märtrit teha ja siis mehele serveerida kui palju sa endast ikka koguaeg annad ja tema selle kinni peaks taguma.
x
xxx/ 10. juuli 2018, 11:58
Jah loomulikult "vaba mees võib teha mida tahab". Samas vaba naine ei tohi oma raha eest ei juuksuris käia, aga autot liisida. Kohe on kahtlustus, et seda makstakse just sellest rahast, mis mees lapsele elatiseks maksab. Ma olen kindel, et ühtegi liisingut ei maksta 100% kinni mehe poolt makstavast elatisest. Kõne alla tuleb ehk mingi osa. Kui naine on auto liisinud, siis ehk on seda praktilistel põhjustel lastega elades vaja? Kas siis lapsed on paljad ja näljas? Mulle tundub, et siinkirjutavate rongaisade arvates peaks nende elatisraha vähendama, sest naine saab ju ise hakkama ... näed saab ka enda peale kulutada midagi.
t
tore nali/ 10. juuli 2018, 10:46
"84 eur on paras alimentide rahaks,"
LOL
k
Karin/ 10. juuli 2018, 10:51
Huvitav, et mehed arvestavad ainult kulutusi (riided, jalanõud, ehk ka mingid tehnikavidinad), kuid seda ei arvesta, et lapse kasvatamine on ka ajaline kulu, mida ei saa üheselt rahasse panna.
Kui mees läheb pere juurest ära, siis tal pole enam vaja lastega igapäevaselt tegeleda. Talle jääb kogu see vabadus ja vaba aeg, mis lastetul inimestel. Saab oma äranägemise järgi tegutseda, pole vaja laste-perega arvestada. Mees võib rahumeeli võtta töökoha, kus saab teha ületöötunde, komandeeringutes käia. Kuid naine ei saa võtta sellist kohta. Tema peab arvestama, et jõuaks lapsed õigel ajal lasteaeda viia ja sealt enne sulgemist ära tuua. Samuti tuleb loota, et tööandja on mõistev ja ei vallanda teda, kui naine on sageli haigete lastega kodus või peab kindlal kellaajal töölt ära minema. Üheks võimaluseks on keegi last valvama palgata, kuid see jällegi maksab. Kui mees arvab, et lapsed endaga ise tegelevad või nad saavad kuidagi niisama hoitud...noh, ta pole vist kunagi lapsi kasvatanud ega nende vajadustega pidanud tegelema.
Ja lihtne öelda, et ärge sünnitage rongaisadele/jooksikutele. Kuid miks mehed jooksevad pere juurest minema? Ei taha uskuda, et naine sünnitab lapsed arvestusega, et ta peab neid üksinda kasvatama. Ikka tahetakse peret, kus on nii ema kui ka isa mõlemad igapäevaselt lapsekasvatamise juures. Mahajäetud ja lastega naisel on väga raske uut meest leida, sest kes see ikka pagasiga naist endale võtta tahab?
m
miks võtsid/ 10. juuli 2018, 10:59
siis kohustuse omale,kuisee on nii suur ajakulu sulle...
jätnud laps siis isale ja vingu oleks vähem.
k
kalev/ 10. juuli 2018, 11:16
Mida sa üldistad mehed ja mehed,tänapäeval on järjest rohkem vastupidi! Lastega tegelevad järjest rohkem mehed,kodutöid teevad järjest rohkem mehed,end naisteks nimetavad isendid ei taha üldse kodus midagi teha,nõudepesemisest koristamisest rääkimata. Tean millest räägin,sest mul on kolm last kahekümnendates ja lisaks elukaaslase lapsed samas eas.Poisid on need,kes kõik naisukestele ette taha ära teevad,isegi söögilauas on väikesed lapsed isade kantseldada. Üks poistest jäi paarikuuse lapsega lausa isa puhkusele,sest algul kui ta üritas tööl käia ei saanud naisehakatis kodus lapsega hakkama ja kutsus isa töölt koju.Ja vastupidi on tänapäeval,naised käivad rohkem mööda sõbrannasid ja klubisid kui mehed. Ei ole vaja mehi laimata,enamus neist on tublid!
k
Kalevile/ 10. juuli 2018, 11:51
Oi-oi-oi, kus te küll nii saamatute naistega olete kokku puutunud?
Ja kus küll nii kangelaslikud mehed on? Tahaks mõnda sellist oma silmaga näha, kes vabatahtlikult kodutöid ja süüa teeb, pesu ja nõusid peseb, osavalt lapsi kantseldab (samal ajal kui naine sõbrannatab ja klubisid mööda käib).
Ja ei tasuks teilgi kõiki naisi laimata, enamus neist on tulbid! Äkki võiks võtta mõne küpsema naise. Las need gümnaasiumitüdrukud veel natuke küpsevad ja arenevad!
n
naine/ 10. juuli 2018, 12:05
Kui sa hakkad mehele ette heitma, et su aeg kulub lapse kasvatamisele, siis mis ema sa üldse oled. Lapse kasvatamine on ajatu.
k
kalev/ 10. juuli 2018, 12:11
Kui sul on tekstist arusaamisega raskusi,siis loe korra või kaks veel,ennem kui vastad ja oma rumalust kõigile eksponeerid. Minul on elukaaslane olemas ja ta on minust kolm aastat noorem,meil on kõik hästi. Räägin kahekümnentates naistest,ei räägi gümnaasiumitüdrukutest. Ei laima kõiki naisi,vaid räägin sellest,millest tean .
n
10. juuli 2018, 13:21
Noh, tore, et Kalev nii tublid mehepojad kasvatanud, kes naisele igati abiks. Aga häid naisi ei osanud nad vist küll endale valida, või polnud naised veel piisavalt küpsed, et peret luua. Õiges vanuses on iga naine pesapunuja. Kui tahetakse ringi tuuseldada, siis lapsesaamine tuleks edasi lükata!
Omalt poolt lisaks, et toredaid isendeid on nii naiste kui ka meeste hulgas. Ega iseloom, töökus, asjalikkus, tarkus jms ei sõltu soost ega rahvusest. Pigem on asi ikka kinni indiviidis, tema kasvatuses-harjumustes-harituses.

a
anu/ 10. juuli 2018, 10:16
See on tõesti nii et lapsed näevad vanemate kõrval kas kerjused või kotipoisid
ä
äkki/ 10. juuli 2018, 10:09
teekski sellise seaduse, et mehed ei pea midagi maksma?kuna naine teeb sünnitab ja kasvatab, siis jätaks selle joru juba. ja teie mehed hängige järjekordse tibiga tehke jälle laps ja siis järgmine ja...naised toidavad katavad. ja siis ei tohiks olla ka edaspidi mingeid nõudmisi ning oma vanatekodu arved maksate ka ise kinni või kutsute uued bimbod ratastooli lükkama või mähkmeid endal vahetama. koguaeg ollakse äärmuses kinni! mina isiklikult ei tea ühtki ema, kes lapserahaga juukrsuris käiks ja lapsel kõht tühi oleks seetõttu. Juba looduse poolt on emadele on antud teatud kaitse ja hoolitsuse instinktid järglaste suhtes. fakt on see, et lapsed pole milleski süüdi ning pakutud 84 eurot kuus on naljakoht. eluaseme kulud, riided, toit, ekskursioonid, koolitarbed, trennid, teatrid, kkinod, sünnipäevapeod jne jne. vaadake milline on hinnatõus! lisaks veel aeg millesse üksikvanem panustab, milline mure ja vastutusekoorem. Lõpuks taandub kõik südametunnistusele. olgu mees või naine
t
to äkki/ 10. juuli 2018, 10:37
eks erandeid ikka on, seega on ka selliseid emasid, aga mitte palju. mees tundub ikka tark mees olevat, kui koos elada blondiiniga kõlbas, lapse emaks valida kõlbas, aga vot kui vaja lapse eest raha maksta, siis enam ei kõlba. ja siis imestame, miks naised ei soovi sünnitada. no ei ole neid mehi, kes pere eest hoolitseda tahaksid väga palju. vallalisena Iitsub ligi pidevalt abielumehi, kes armukest otsivad.
s
siim/ 10. juuli 2018, 11:21
Kui keegi ei hakkas armukeseks,lõppeks ka ligi litsumine,järelikult leidub naisi,kellele sobib armukese roll ja sellised naised ongi pere purunemises peamised süüdlased. Ja sinul to äkki pole vaja üldse sõna võtta,kuna oled vallaline,sest reaalne kogemus puudub.
s
Siimule/ 10. juuli 2018, 12:05
Kui mees ei võtakse toda ligitikkuvat naist endale armukeseks, siis oleks ju probleem olemata. Või kuidas? Ja võiks küsida, miks naine tahab armukene olla? Mis plaanid-kavatsused tal on?
Jah, on naisi, kes ei pea suhet-abielu pühaks, kuid samuti on ka mehi, kes olenemata oma suhtestaatusest hakkavad kohe kenale naisele ligi litsuma. Eks see issanda loomaaed ole imelik ja jääb vaid loota, et iga pada leiab oma kaane.
o
Oh/ 10. juuli 2018, 12:44
Mehed ju ette ei tea, kas naine on nõus armukeseks hakkama või ei ole, aga ikka proovivad, tähendab algatus ja soov armukest omada tuleb mehe poolt.
s
siim/ 10. juuli 2018, 14:16
No ei ole naistele loogilist mõtlemist ja tekstist arusaamist antud! Selgelt on ju mul kirjas,et kui keegi ei hakkaks armukeseks,see tähendabki ju,et mitte keegi,mitte ükski naine ei hakka,siis ei hakka ka ju mehed proovima,mehed on olemuselt väga ratsionaalsed,kui on ette teada tulemuseks null,ehk läbikukkumine. Algatus tuleb muidugi üldjuhul mehe poolt,sest loodus on niimoodi seadnud,liigi püsimiseks ikka-mehel on tugevam sugutung,ta on ise tugevam ja on võimeline sugu jätkama ka vastu naise tahtmist. Kommentaari mõte oli selles,et näidata,kuidas naised saaksid olukorda parandada,kui kõik koos teeksid ühise otsuse,et tänasest päevast keegi enam armukeseks ei hakka,tänapäeva infoajastul täiesti võimalik. Algul mehed kindlasti üritaks,aga järgmine põlvkond enam mitte. Nii saaksid naised lihtsalt luua parema maailma,aga ega ei taha ju,lihtsam on mehi kiruda ja materdada ja armuseiklusest loobuda,no ei tule kõne alla.
k
Karin/ 10. juuli 2018, 14:50
See Siimu loogiga on väga imelik ja õnneks mitte kõik mehed nii ei mõtle. Miks ainult naised peavad tegema otsuse, et enam armukeseks ei hakka? Mehed võivad samuti teha otsuse, et enam armukest ei pea ja oma partnerit ei peta.
Kui ollakse suhtes, miks siis on vaja armukest pidada? Muidugi võib see olla põnev, uudne, meelitav, et keegi sind tahab. Kuid sel juhul tuleb arvestada tagajärgedega -- mis juhtub kui partner armukesest teada saab? Kas ollakse tagajärgedeks valmis? Äkki oleks parem üks suhe enne ära lõpetada? Või Siim on täiega nõus-rahul, kui tema naine armukest peaks?
t
to Siimule/ 10. juuli 2018, 18:09
on noori tüdrukuid kes on kindlad, et on mehele ainus naine. nad on lihtsalt liialt naiivsed ja usaldavad. jah neid on vähe aga neid on. mees ei kuuluta ju uuele vallutusele kohe alguses, et on tegelikult juba suhtes ning otsib pelgalt armukest.
h
Haha/ 10. juuli 2018, 10:03
500 € kuus - selle eest ei saa mingeid uhkeid käekotte, siis peaks ikka terve aasta selle raha “kõrvale panema”
k
Kai to haha/ 10. juuli 2018, 10:22
kus maailmas siis sina elad
n
No/ 10. juuli 2018, 10:39
Eks käekoti kõrval pea ju kõik muu ka uhke olema.
k
kas kulu autole / 10. juuli 2018, 10:03
ja kinnisvarale on lastega seotud kulu?
k
10. juuli 2018, 10:28
Kas auto ja maja on mehe ülalpeetavad, et peab tingimata sellele kulusid tegema lapse arvelt? Naine peab reaalsel nagnii kohtus tšekkidega tõestama lapsele tehtud kulusid.
a
aga ei ole või?/ 10. juuli 2018, 10:41
naine elaks üksi, piisaks ühetoaline, nüüd on vähemalt kahetoalist ju vaja? või ei ole? ja kas auto siis ei kulu ja ei võta bensiini, kui last trenni viia, kinno, arsti juurde jne? ühele inimesele pole ka probleem käe otsas toit koju tuua, kahele läheb juba raskeks.
e
emalt lastele panus/ 10. juuli 2018, 10:54
peab olema sama suur kui isalt ja kui üks vanem seda rikub siis varastab ta laste tagant.
k
küsimus/ 10. juuli 2018, 10:57
"kas kulu autole ja kinnisvarale on lastega seotud kulu?"
Sa oled vist alati laste juurest ennem jalga lasknud kui nad suuremaks kasvavad? Poiste ja tüdrukutega on nimelt selline huvitav lugu, et teatud east alates tahavad nad eraldi tubadesse kolida. Ja sellega lähevad kulud kinnisvarale suuremaks.
Autoga on lapsi jälle vaja trenni, huviringi, perearstile jne. jne. sõidutada.
a
ar/ 10. juuli 2018, 09:57
oh siin on kergelt õeldud tehelikult makstakse liisingut ja reise sama karjuvad et 84eur ei tule välja häbi mina ole poolt sellele ,et 84eur jääks!!!
m
mnajh/ 10. juuli 2018, 10:42
ei kujuta ette, kuidas alla 84 üks inimene söönuks saab, nädalas ma mõtlen. endal läheb umbes 100 nädalas.
n
nii/ 10. juuli 2018, 09:50
j
10. juuli 2018, 09:58
Ja mis sa arvad, et see tibin annab isale lapse kasvatada? Lisasissetulek ju kaob ära.
h
haha/ 10. juuli 2018, 10:46
sissetulek? sa pärsielt ka arvad, et see on sissetulek, mis lapse peale ära kulub? kas lapsel telefoni pole? kas laps elektrit ei tarbi? kas laps vett ei tarbi? kas lapsel selga-jalga pole vaja midagi panna? maiustused, puuviljad? mänguasjad või kooliasjad? kinod jne? lisaks igapäevane söök. palju sul endal söögiks läheb? arvad, et teismeline sööb vähem kuidagi? mis krdi sissetulekust sa siinjuures räägid? selge on see, et ema paneb ise alla rohkem + veel oma kogu aja. ja isa vingub.
s
siim/ 10. juuli 2018, 11:32
Sina haha tee endale selgeks kui suur on eestis keskmine reaalne palk,kui palju inimesi saab keskmis ja vähem ja mis võluväel saavad nemad lastele niipalju kulutada? Kui see pole sinu probleem ja sul läheb elus hästi,siis pole ilus nende üle irvitada,kes teevad madalamapalgalist tööd. Kui tahad kedagi süüdistada,siis on see riik,kes peab täiesti normaalseks isegi miinimumpalka,ilma riigiisade nõusolekuta ei saaks siin maal sellist piskut maksta!
d
daame kaotaks vabal tahtel oma lisaraha ????/ 10. juuli 2018, 10:09
ei maksa nüüd nii ka mõelda, Daame vajab klientidele meeldimiseks head väljanägemist, ega ta mõni niisugune ole.
m
10. juuli 2018, 09:45
mõned eestlannad meenutavad mulle emaseid ämblikke...
j
jeah/ 10. juuli 2018, 10:46
ja mõned eestlasest meesisendid nendesamade ämblike väljaheidet.
t
Tiina/ 10. juuli 2018, 09:43
Naised teavad, et lastekaitse ja kohus on nende poolt.
Naised teavad, et võivad meestest üle sõita ja ühiskond toetab.
Lapsed on eestis emadele tuleviku kindlustamiseks. Kui mehes saab kõrini siis hea võimalus iseseisvaks hakata, sest 500neto on päris kõva boonus ja ei pea tööl karjääri tegemagi.
k
Kõva boonus/ 10. juuli 2018, 10:04
Mis boonus, see kulub ju lastele? Ja blondi naist pole vaja võtta ja talle lapsi treida kui juuksevärv ei sobi!
n
Nõustun Tiinaga/ 10. juuli 2018, 10:11
Jah, täpselt. Kõik teavad, et suhtumine/hoiakud on nagu vene ajal -
отец - подлец
мать - героиня
j
juura/ 10. juuli 2018, 10:11
Ega ikka ei jaga kohus valimatult lapse elukohta. Nagu artiklis kirjas, lubas mees ise, et lapsed kasvavad ema juures.
t
Tiina/ 10. juuli 2018, 10:29
Sa arvad, et kohus otsustaks mehe kasuks? Mees on suvaline spermadoonor kes maksab kui naine küsib. Süsteem toetab seda, et ema kasvatab isegi siis kui mees seda väga tahaks. Sellest tekivad kõvad kaklused ja lõpuks sõidetakse kõigest ikkagi üle nii, et mees maksab ja naine kulutab.
m
Marika/ 10. juuli 2018, 13:46
Andke andeks Tiina, aga ükski mõtlev naine ei loe sellist asja tuleviku kindlustamiseks, sest mis raha see 500 eurot on, kui sulle on üksinda jäetud vastutus-kohustus lapsi kasvatada. Sa ei tohi kunagi haigeks jääda, sa pead alati lastele olemas olema, pead tööl käima, sest ega selle 500 euroga pere ära ei ela.
Liigagi sageli on nii, et kui minnakse lahku, siis mees eeldab, et lapsed jäävad naise kasvatada. Ja nii ongi naised need, kellele jääb kogu vastutus lapsi kantseldada (lapsekasvatamine on tegelikult täiskohaga töö, kus ei saa vabu päevi võtta, eriti kui naine või mees peab olude sunnil lapsi üksinda kasvatama).
Muidugi kui naine leiab uue mehe ja tahab lahku minna, siis on häbematus eksmehelt nõuda lastekasvatuseks raha, sest mees pole algatanud lahkuminekut. Sel juhul küll saadaks naise pikalt ja nõuaks lapsed kohtu kaudu omale. Mine tea, milline pervert uus kasuisa on?
t
Tiina/ 10. juuli 2018, 14:20
2/3 eestist elab 1200bruto palgaga ja see on ca 1000eurot kuus neto.
Kas Marika arvab, et kõik need eestlased on näljas ja lapsed paljad?
Kui kaks last jäävad ühele vanemale siis teeb see 500 eurot ühelt vanemalt ja 500 eurot teiselt vanemalt. Arvad, et kõik need keskmist palka teenivad pered ei ela ära? Haigeks jäämise osas ei näe küll, et midagi muutuks.
t
Tiina/ 10. juuli 2018, 14:22
Eesti süsteem ei toeta isaga elamist. Pigem on isad kõik rongaisad kui pered lahku lähevad. Keegi ei mõtle välja, et emad võivad ka "sügelusele" järgi anda ja mõne vanema härraga nautlema hakata. Lapsed jäävad ikka emadele
2
@Tiina/ 11. juuli 2018, 09:18
2/3 eestist küll ei saa 1200brutopalgana. Naiste palgad on oluliselt väiksemad ja tihtipeale on naistel laste tõttu töökohtade valik piiratud, sest paljud tööandjad lastega naisi lihtsalt ei palka.
Kahjuks on ka mul mitmeid sõbrannasid, kes olude sunnil meestest lahku läinud. Kes leidis Soomes uue naise ja seal nüüd pere loonud, kel tekkis uus suhe, kel olid alkoholiprobleemid, kes vägivaldne, peksis naist ja lapsi. Huvitaval kombel mitte ükski neist meestest ei olnud huvitatud laste omale taotlemisest, kuigi majanduslikult oleksid nad paremini hakkama saanud. Aga mehed ei võidelnud meeleheitlikult õiguse eest oma lapsi ise kasvatada. Mitte ükski minu sõbrannadest ei hakanud meestelt alimente nõudma. Nad ei tahtnud olla ohvrid ega kerjused, ega mehelt midagi paluda. Nad on uhked oma laste üle, tahavad nad tugevateks ja hoolivateks kasvatada. Kuigi nad on üksi, ilma isata jäänud, tihti on rahadega kitsas, on nende väikesed pered õnnelikud ja nad saavad hakkama. Sõbrad on rohkem väärt kui 100 eurot või ohvrit mängiva eksmehega jagelemine kohtutes. Nii et Tiina, on ka teistsuguseid lugusid.

m
Marika/ 10. juuli 2018, 09:43
Mis jama selle ÕL-iga on, et pidevalt ainult meeste hädaldused kostuvad, et kuidas nad peavad eksile raha maksma?? Kas mõnel ÕLi meestöötajal on oma eksiga räpane lahutus-laste jaotamine käsil ja nüüd ta valab oma viha välja?
Ära võta siis sellist naist, kel geelküüned, ripsme- ja juuksepikendused! Enne siis seda ei näinud, et pole oma juuksed ega küüned? Miks nüüd hädaldada? Aga just selliste tibide järel mehed jooksevad. Ja muidugi peab eks nüüd end üles vuhvima, sest tuleb uus mees leida, kes lapsele isaks oleks, sest eksist polnud tolku.
m
mutt/ 10. juuli 2018, 09:40
Miks siis saadakse sellise naisega lapsed, keda ei usaldata. Ma usun, et need geelküüned ja muud lisavidinad olid tal enne ka, aga siis vist ei häirinud.
k
kummaline/ 10. juuli 2018, 09:36
et erinev arvamus ei vasta nö reeglistikule....mõtte- ja sõnavabadus ei tähenda oma mõtete kellelegi suupäraseks kohendamist
a
aastaid juba,aastakümneid/ 10. juuli 2018, 09:56
ja sadu tuhadeid on blokitud,niinagu türgis
a
aga aga aga/ 10. juuli 2018, 09:35
Madis, vaata enda sisse ka, selle naisega said sina kaks last. See pole mitte üheöö suhe, et ah juhtus. See naine oli sinu valik sinu lastele. Sina otsustasid temaga kaks last saada. Millal see naine siis nii hirmsaks muutus? Või oli koguaeg selline? Aga miks sa ta siis valisid?
Osta ise lastele riided, hoia tšekid alles ja saad tõestada, et oled lastele ostnud asju. Mis seal siis ikka. Tuleb uus kohturatas käima tõmmata, kui muud moodi ei saa.
a
Ahah/ 10. juuli 2018, 10:05
Panemiseks oli just hea eks ole, selline kena blondiin. Kui poleks temaga lapsi tahtnud, oleks pidanud kondoomi kasutama.
a
anka/ 10. juuli 2018, 09:31
Jah,aga enamikel lapse emmedel on laenuga võetud uued autod.
j
Ja siis?/ 10. juuli 2018, 10:06
Emmed peavad jala käima või?
p
10. juuli 2018, 10:49
Peale lahkuminekut tibi autoliisimine pole enam exmehe probleem! Võib-olla kooselu ajal polnud mehel võimalik tibinale autot osta ja nüüd-voilaa! Mutt liisis auto ja las ex maksab! Ja kui peakski maksma, siis on tal ka autokasutamise õigus ju :D
k
Kiku/ 10. juuli 2018, 11:38
Isa annab lapsele 84 eurot kuus,ema poolt ka 84 eurot. Lapsele siis 168 eurot kuus. Selle eest peab saama laps söönuks , hooldatud, haritud....
i
Igasuguse sugudevahelise kakluse laste ülalpidamise pärast lõpetaks väga lihtne asi/ 10. juuli 2018, 09:31
Vanem, kes arvab, et teine pool saab liiga palju pappi või ei kuluta elatisraha lastele, võtab lapsed enda juurde elama.
m
muri/ 10. juuli 2018, 09:30
tean mitut blondi, kes saavad nii elatusraha ( mustalt ) kui ka riigilt vallasema toetust ja ikka vähe ja nõuavad lapse isalt raha ööklubides pidutsemiseks. Mehed, te olete lihtsalt väga väga rumalad!
r
10. juuli 2018, 10:43
Riigilt saadav vallaema toetus on ju muidugi mega suur. Tervelt 19 eurot ja 18 senti. Selle eest et saa lapsele paari korralikke spordijalatseidki
m
muig/ 10. juuli 2018, 09:29
Siin käib äge stereotüübi loomine, elik laste ema demoniseerimine. Süda läheb pahaks.
Kui vaadata tagantjärgi seaduste loomisi, mis peret puudutavad, siis esimesena võeti ette jällegi enda naiste vastu kindlustamine vara lahususe abil.
Kust kypat te mehed sellised naised omale hangite ja miks, kui normaalseid naisi on kordades rohkem.
o
On ka?/ 10. juuli 2018, 14:16
Aga tead, kui pea kõik räägivad ühte ja sama juttu, siis on ju probleem pigem üldine, kui et vähemusega.

k
KÕKS/ 10. juuli 2018, 09:29
KUI ESITAKS TEILE - MEHED - ELATISE ÜLE ILKUJAD - ÜHE KÜSIMUSE : KAS TE TEATE KUI PALJU LÄHEB RIIGIL RAHA ÜHE LAPSE KASVATAMISEKS LASTEKODUS ??? VASTUS ON - ENAM KUI 1100 EUROT. - UNUSTATE - , ET TEIE EX KA PANUSTAB 24/7 LAPSELE TEDA KASVATATES VAATAMATA SELLELE KUI HEA VÕI HALB VÕI HOOPIS BLOND HIRMKALLITE AKSESUAARIDEGA TA VÄLJA TUULUTAMA LÄHEB JA KUI TIHTI TA VÄLJAS KÄIB - EI TOHIKS TEIE ARMUKADE EGO ENAM MURETSEMA . TEIL JU REEGLINA SÕBRANNADE VALIK OI KUI LAI JA EKS AEGA KAH MITU KORDA ROHKEM - MIKS SIIS KADESTATE NEID RIKKAID LASTEGA NAISI . OI.... OI... KUI VALUS NÜÜD HAKKAS AGA EKS OLGE ARMUVALUS EDASI KÜLL NAISED LASTEGA HAKKAMA SAAVAD. VOT SELLINE MANITSUS .
m
mida sa lõugad siin?/ 10. juuli 2018, 09:36
kas sinul kulub lapsele 1100 eurot kuus? reaalselt?
mitu last sul ka on? ära tule siia sellist pläma ajama.
j
jaah/ 10. juuli 2018, 09:45
Minagi tean seda, et lastekodu lapsele kulub kuus 1100 eurot.
See ei ole väljamõeldis.
o
on küll suurte tähtedega ,aga te ei näinud ega tahtnud / 10. juuli 2018, 10:14
näha, et l a s t e k o d u s on 1 lapse kulu 1100.- eurot- eks selle sees ole hooldajate palgad, maja kommunaalkulud, riigimaksud ja tsipake laste sööki + riideid.
s
See ei kulu lapsele!/ 10. juuli 2018, 11:07
See kulub selle sotsiaalhüdra ülalpidamiseks.
t
Tädi/ 10. juuli 2018, 09:56
Mis need vaesed lastekodulapsed siia puutuvad, kui elatis ei jõua lasteni?
v
vangi ülevalpidamine/ 10. juuli 2018, 10:00
maksab kuus 1560 eurot,,riigipoolne elatis lapsele on 100 eurot
t
To: KÕKS/ 10. juuli 2018, 10:04
Mis kisad siin? Või ei tunne sa väikseid kirjatähti? Tundub jah, et sinule jääks väheks ka 1100€ kuus väheks!
p
Paha naine/ 10. juuli 2018, 10:41
siis andku mees lapsed lastekodusse, tahaksin sellele jutule vastata. Lastekodus töötavad lapse heaks töölised, kellele makstakse töötasu. Kodus töötab lapse heaks emme üksi.
Kahjuks on igal asjal kaks otsa ja pean ütlema, et tänapäeva naised ei taha laste eest hoolitseda. Juba mehest lahku minek näitab seda, et neile ei sobi pere-elu.
1
15aastat alimentideta / 10. juuli 2018, 09:20
Veetke oma lastega siis reaalselt aega rongaisad ja ostke neile ise riideid,makske kinni trennid-ringid. Mida aga teie teete ? Ainult vingute ja ründate oma exnaisi kui pahad nad on. Selle ilusa fasaadi taga võib olla tegelikult õnnetu hing,kes üritab olla meeleheitlikult veel ilus. Sest vaatame tõele näkku. Enamus teist hellitab oma uut naist rohkem isegi kui enda lihast last. Mina soovitan rongaisadel hoopiski olla koos oma lastega
t
Tiina/ 10. juuli 2018, 09:46
Kellele neid endiseid mehi vaja on kui uus elu olemas? Uus mees hoolib ja endine jorss segab lihtsalt. Lihtsam on kui kannab raha ja elab kuskil eemal.
V
@Tiina jne/ 10. juuli 2018, 14:18
Vott selline on see suhtumine enamusel.
Kellel teda vaja on tuleb ühest august ja teisest tuleb, et miks ta küll ei maksa vähemalt kui ei Taha lastega koos olla.
Ei taha - kuigi ema teeb kõik võmaliku, et isa ei näeks lapsi.
1
15 aastat alimentideta. / 10. juuli 2018, 19:28
et uus jorss saaks lapsele saadetud raha eest õlut libistada sohval ja emme mukkida ? Kindlasti mitte ! Lapse isal on igasugune õigus veeta koos aega oma lapsega.
k
krt/ 10. juuli 2018, 10:07
aga enamus just need vuhvadest naised hoiavad lapsi isadest eemal, mehed, enne vaadake kelle naiseks võtate, need geelitatud, kunstlikult üles vuhvitud blondiinid ei sole pereinimesed.
n
n./ 10. juuli 2018, 09:11
geelküünte ja juuksepikendustega lõbutsetakse, aga ei saada lapsi. selleks on teistsugused naised.
l
Lahendus on nurga taga/ 10. juuli 2018, 09:04
Geelikyysi saab SMS laenu eest kah.
h
Hus/ 10. juuli 2018, 09:14
Ja saadud alimentidega taob siis seda laenu kinni.
n
No/ 10. juuli 2018, 10:36
Vaatasin, palju see küünte paigaldamine siis ka maksab ( enamik normaalseid naisi laseb küll teha hoopis püsilakiga maniküüri ) ja selle jaoks nüüd laenu küll vaja pole võtta.
s
sass/ 10. juuli 2018, 09:03
Minu ex ostis endale jälle uue auto aga lastele panustab minimaalselt.
l
liina/ 10. juuli 2018, 09:23
Sinu lapsi ex selle autoga muidugi ei sõiduta? Ainult endale ostis? Lapsed sõidavad samal ajal omapäi bussiga või käivad jala?
t
Tädi / 10. juuli 2018, 09:54
j
jah/ 10. juuli 2018, 10:09
ta sõidutab hoopis uut jorssi, kes ei töötagi, vallandati. Vaat nii.
j
jalad ja ühistransport/ 10. juuli 2018, 10:16
on olemas.
uus auto on kliendi vajadusi arvestades hädavajalik.
a
aga/ 10. juuli 2018, 09:00
miks sa mees tegid tegemist blondiga ? sest aju oli püksis püksiluku taga kinni ?
m
mmm/ 10. juuli 2018, 09:01
See on elu lihtsalt. Mehed otsivad paaritumiseks kõige kaunimaid isendeid, naised kõige rahakamaid.
K
:D/ 10. juuli 2018, 10:53
Kui naine oleks olnud kaunis, poleks talle kõiki pikendusi ja suurendusi vajagi. Kaunist naisest on asi ikka meeletult kaugel. Vaatad ringi ja meeletus koguses on naisi, kes päeval peomeigiga (õhtumeigiga) tööl ja niisama ringi jalutavad. Hirmus vaadata. Miks nad nii mukitud on? Kus on kaunid naised?
s
10. juuli 2018, 08:58
see juba sellise näoga ,et andke aga mulle ikka vähe minul on seda raha vaja mitte lapsel -ja selliseid eitesid on üle poole kõvasti meil ja mujal
n
nüüdsiis/ 10. juuli 2018, 08:56
oleks naisel vaja tõestada,kuidas iga kuu lastele 1110 eurot kulutas..
miks lapsed selliise rahaga näevad välja kui kerjused?
l
Lahendus/ 10. juuli 2018, 09:38
Lahendus on kerge, alimente saav vanem peab näitama kuhu tal see alimentide raha kulub.(kõige lihtsam viis tsekkide kogumine) Muidugi tsekki saab ka fiktiivselt teha jne., aga see juba eraldi teema siis.
l
Liina/ 10. juuli 2018, 10:22
Tõestada? Kuidas arvestada kogu aega, mida üks vanem lapsega tegelemise peale kulutab? Mehel lihtne - lapsed eest ära, las eksnaine kasvatab-tegeleb nendega.
Kuid ema peab tagama, et lapsed oleksid söönud, riided seljas, jalanõud jalas, katus peakohal. Kui laps haige, kes siis temaga koju jääb? Kui laps on halvas tujus, väsinud, kes temaga tegelema peab? Naine tahab ka endale vaba aega, kuid siis vaata, kes lapse järele valvaks.
Muidugi oleks paljude meeste märg unistus see, kui mees saaks niisama minema kõndida, jätta lapsed eksile kasvatada ja tema ei peaks mingit rahalist-ajalist panust omalt poolt andma. Aga võib-olla oleks siis kõige lihtsam teha vasektoomia, ja ei mingeid soovimatuid järeltulijaid!
t
Tiina/ 10. juuli 2018, 10:31
Lastenurk ja nutitelefon hoiavad tänapäeval lapsed kenasti ära.
t
Tiinale/ 10. juuli 2018, 11:02
Kui lapsed jätta lastenurga ja nutitelefoni hoida, siis on meil 10-20 aasta pärast selline põlvkond, kes oskab vaid midagi mõhhitada ja nõpuga ekraanil tõmmata...
j
Jah/ 10. juuli 2018, 12:36
Nõus!Ema panustab väga palju ja kunstküüned kuus 25 eurot ei ole nüüd küll asi, mille pärast halada. Ei saa olla nii peaikskaudne, et panna tähele, et kas eksil on küünealused puhtad. Ise on kunagi valitud kunstküûnte ja kunstjuustega naine. Kõik naised ei ole ûhesugused. Kas naised käivad ja loevad, kui palju kulub teil riiete, söögi, auto ja uue naise peale?
s
.../ 10. juuli 2018, 12:44
see on natuke imelik, et naine peab tõestama, kuhu raha paneb. Kas mees tõestab naisele, kui palju tal kulub raha toidu, alkoholi, suitsude, auto, uue naise jms peale? Ja kui eksnaine on hoolitsetud ja kena välimusega, siis see on ju pigem hea, sest vaevalt laps tahaks, et tema ema on hoolitsemata ja kaltsudes vanamammi. Iseasi muidugi, kas need kunstvidinad kedagi kaunistavad...
K
@Liina/ 10. juuli 2018, 14:19
Kui sa küsid enda laste hoidmise eest raha, siis oleks ikka parem kui nad isa juures hoida.
v
Vaataja/ 11. juuli 2018, 00:48
Mehed hakaku homodeks ;)
i
iga/ 10. juuli 2018, 10:57
kuu 1110 eur?? kui ise teenida kasvõi kolmekordista!
k
kõks / 10. juuli 2018, 16:43
VASTUS" NÜÜDSIIS " TEILE : VISUAALSELT KIRJELDADES SIIS NÄEVAD LAPSED 11200 € EEST VÄLJA = NAGU LASTEKODULAPSED .
t
Triin/ 11. juuli 2018, 00:27
Lapsed näevad välja nagu vaeslapsed on tihti visuaalne pahatahtlik arvamus. Kui tõesti lapsed näevad sellised välja siis miks ei pöördu lastekaitse töötaja poole ning ei võta lapsi enda kasvatada ? Olla nii tark edukas ja maksta suuri summasid, kuid halad tühjalt meedias. Kas pole nõme? Järelikult on sul lastest suva ja vimm eksi vastu. Naine kes on sünnitanud sulle järglased ja hoolitseb nende eest väärib juba iseenesest austust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee