7 kommentaari

1
12345  /   23:45, 9. juuli 2018
Lapsed on järjest vähem ja vähem ette valmistatud reaalseks eluks ja see maksab meile üsna kiiresti kätte. Mis ma oskan öelda: PARAS MEILE! Inimkond on loll nagu lauajalg.
D
Deneb  /   22:53, 9. juuli 2018
Looduslik valik toimib vaatamata Eu normidele. Kõik, kes ei vasta looduslikule valikule paraku on on läinud surnuaia teed: lollakad "bmw" klounid, uljad vettehüppajad, jne. Nii ongi. Siin pole mõtet põdeda- jobud ja lollid peavadki kaduma, nii kurb kui see ka lähedaste jaoks ei ole. Meie asi on hoolitseda, et meie lähedaste hulgas poleks lolle ja jobusid! Meie , elusoleva põlvkonna ülesanne! Kui me sellega toime ei tule, siis tasuvaim amet tulevikus pole mitte riigikogu liige vaid surnumatja oma!
K
Kalev  /   22:50, 9. juuli 2018
Last ei tohi karistada!!!
K
Kolme poja ema.  /   11:08, 10. juuli 2018
Last on mõttetu karistada. Samahästi võiks karistada ennast e. selle lapse vanemat. Halva eeskuju eest, pidamata vestluste eest, vähese koosveedetud aja eest.
Alati on süüdi lapsevanem, kui lapsega on midagi valesti. Vastutus 100%.
M
Moderaator korjas uuesti ära.   /   18:51, 9. juuli 2018
Teatavasti keelustas noor Kim mõne aasta eest oma riigis igasuguse ironiseermise ja parodeerimise. Nii olevat kindlam. Näib, et ka meie moderaatorid on Kimi progressiivsetest vaadetest õppust võtnud ja meilgi seda juurutanud. Igasugune ironiseerimine on üks suur vihakõne. kõik! ! Seegarangelt ära keelatud.
M
Moderaator korjas ära.   /   18:50, 9. juuli 2018
Teatavasti keelustas noor Kim mõne aasta eest oma riigis igasuguse ironiseermise ja parodeerimise. Nii olevat kindlam. Näib, et ka meie moderaatorid on Kimi progressiivsetest vaadetest õppust võtnud ja meilgi seda juurutanud. Igasugune ironiseerimine on üks suur vihakõne ja asi mutt! Seega ära keelatud.
L
Lastekaitsetädi  /   18:46, 9. juuli 2018
Jajah, tunnistage kõik siin mulle ilusasti üles. Et millal te laste eneseteostust ahistasite ja pidurasite. Teda Keelates last traumeerisite või koguni laksugi andsite. Siis on mul lihtsam teid kõiki vastutusele võtta ning karistada. Ja nii on minul töö kergem ja kõrgete näitajate tõttu ka preemiagi garanteeritud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis