Maailm

Eestlane Tais: olen ise sellistes koobastes käinud - seal on külm ja rõske, ringi sebivad kämblasuurused ämblikud ja väikeloomad

Delfi, 9. juuli 2018 16:50

13 KOMMENTAARI

h
homne esiküljeuudis/ 10. juuli 2018 06:31
"Eestlane Tais pääses napilt koopalõksust"
n
No siis on rõõm kuulda/ 10. juuli 2018 00:06
Seda parem sest siis nälga nad seal ei jääks. Sest Tailaste toidumenüüsse kuuluvad Ämblikud, Skorpionid ja tõugud!
l
lugeja/ 9. juuli 2018 21:25
Mis haridusega on artikli autor? Eesti keelt ei õpitagi? Keeleoskusetud saavad ka ajakirjanikeks! ...džunglikoopastesse...
e
eestlastel pole midagi siin jaurata/ 9. juuli 2018 20:26
Tai lapsevanemad peavad treenerit kangelaseks,lugege ise samast lehest
l
loodame/ 9. juuli 2018 19:47
ehk tuuakse ülejäänud viis ühe päevaga välja, üksi või kahekesi päästmist oodata on raske ja ega ilm paremaks ei muutu, veel hullem kui kõiki enne suurt vihmasadu välja tuua ei õnnestu.Ja ei ole mõtet treenerit süüdistada, rumal temp jah, et ei osanud ette mõelda oma käiku ja võimalikke tagajärgi.
t
täiesti / 9. juuli 2018 19:08
arusaamatu siiamaani, mis hea pärast pidi noor ja rumal treener ronima koos poisikestega koobastesse? Täiskasvanu vastutab laste elude eest. Tai elanik, kes teb suurepäraselt, mis võib koobastes ja padukaga juhtuda? Ja tegelasele "ving ving": inimesed avaldavad oma arvamusi ja mõtteid. Mis siin vingumisega tegemist on? Oled kuulnud, kuidas vingumine käib? Eriti kui siga on aia vahel? Vot siis ära solva inimesi, kes üritavad oma mõtteid teistega jagada.
o
Oskus/ 9. juuli 2018 18:23
Peab oskama vahet teha, mis on vati sees kasvamine ja mis on ohutaju.
S
!!!/ 9. juuli 2018 17:43
Seda enam tuleks kaaluda sellise vastutustundetu treeneri kutsesobivust või isegi karistamist. Viia vihmaperioodil alaealised lapsed ööseks taolisse koopasse, eirata hoiatus ning keelusilte, Kuigi täismees, oli ta mõistuselt, ohutajult ja vastutustundelt ise veel poisikese tasemel. Kas saab sellise tuulepea hoolde siis oma lapsi usaldada? Ja koguni nende elusid. See õnnelik õnnetus oli pigem ime, mitte reegel. Kuigi, päris ilma ohvriteta ei ole see möödunud. Üks päästja on oma vastutusrikast ning ohtlikku tööd tehes ise elu kaotanud.
v
Ving ving/ 9. juuli 2018 18:03
Ja siis teises kohas kiunutakse, et lapsed kasvavad vati sees, lumehelbekeste põlvkond jne. Alati on midagi viga, alati on põhjust viriseda.
t
to Ving ving/ 9. juuli 2018 18:38
Ka riskida tuleb arukalt. Mitte uljalt, pimesi ning hurraapatriotismiga. Nüüd vist tehakse suur hulk ohtlikke filmitrikke juba arvutitega ära. Füüsilisi kaskadööre jääb vähemaks. Kuid kui ka need mehed-naised näiliselt uljalt surma trotsivad, on neil iga trikk enne sooritamist hoolikalt läbi mõeldud ning kaalutud. Ka eelnevalt läbi katsetatud ja võimalus ning riskid välja arvutatud.
o
Oijah/ 9. juuli 2018 19:22
Nii hästi läbi kaalutletud risk, et riski põhimõtteliselt ei olegi. Unista edasi oma riskivabast riskist.
t
to oijah/ 9. juuli 2018 19:48
On igasuguseid rekordijanus hullukesi, kes hukkuvad ka talvel 8000-lisi tippe vallutades, jäävälju või kõrbeid ületades või kaljudel ronides, koobastes sukeldudes j.ne. Täiskasvanu inimene teab ise mida teeb ning millega riskib. Aga õigust alaealisi lapsi surmaohtu kaasata ei ole mitte kellegi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee