Krimi

Järvamaal põrutas purjus mees autoga teelt välja (2)

Toimetas Silja Ratt, 9. juuli 2018, 07:05
FOTOLAVASTUSFoto: TIINA KÕRTSINI
Eelmise ööpäeva jooksul tabati 25 alkoholi tarvitanud mootorsõiduki juhti. Liikluses sai viga viis inimest.

Pühapäeval kella 19.15 ajal juhtus liiklusõnnetus Järva maakonnas Järva vallas Ambla-Rava tee 8. kilomeetril. Alkoholijoobes ning juhtimisõiguseta 30-aastane mees kaotas sõiduautoga Mercedes-Benz A160 kruusateel juhitavuse ning paiskus vasakule tee äärde katusele. Sõidukis kaasreisijana viibinud 59-aastane mees viidi Järvamaa haiglasse.

Pühapäeval kella 13.00 paiku juhtus liiklusõnnetus Lääne maakonnas Haapsalu linnas Uuemõisa alevikus Tallinna mnt 76 juures oleval reguleeritud ülekäigurajal, kus jalakäija, 62-aastane naine, sai löögi sõiduautolt Mazda 2, mida juhtis 83-aastane mees. Jalakäija paiskus löögi tagajärjel ohutusaarele. Ta viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Pühapäeval kell 15.56 ajal juhtus liiklusõnnetus Saaremaa vallas Risti-Virtsu-Kuivastu-Kuressaare maantee 132. kilomeetril, kus 33-aastane Suzuki mootorratast juhtinud mees pidurdas politseipatrulli märgates järsult ning kukkus. Mootorrattur viidi Kuressaare haiglasse.

Pühapäeval kell 14.28 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Mere pst ja Ahtri tn ristmikul. Esialgsetel andmetel kaotas sõidukit Honda CR-V juhtinud 42-aastane mees teadmata põhjusel sõiduki üle kontrolli, sõitis vasakule ülehaljas ala ja risti üle ning seejärel vastu foori taga seisnud Toyotat Avensist, mida juhtis 30-aastane mees. Honda juht viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. Täpsemad liiklusõnnetuse asjaolud on selgitamisel.

Pühapäeval kell 14.34 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Tartu mnt 87B juures. 20-aastane meesjalgrattur ületas mööda reguleeritud ülekäigurada teed, kui järsku eraldus jalgrattal esiratas ja rattur kukkus. Jalgrattur viidi AS Ida-Tallinna keskhaiglasse. 

Ärandatud sõidukid

Lõuna prefektuur haldusalast ärandati tumeroheline BMW 523I numbrimärgiga 959TES ja väljalaskeaastaga 1997.

Suvised pidustused on ukse ees. Selleks, et neid täiel rinnal nautida, on mõistlik piiri pidada nii kiiruse kui ka alkoholiga. Liiklusõnnetuste eripära on see, et nad tavaliselt hüüavad tulles. Politsei palub juhtidel kaasreisijatele korrutada, et nad turvavöö kinnitaksid. Turvavöö saab elu päästa, kui seda kasutatakse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee