Maailm

Trumpi tervitab jonniv beebi ja kaitseb lennukiemalaev

Tõnis Erilaid, 9. juuli 2018, 06:43

5 KOMMENTAARI

g
Gunnar Stahl/ 9. juuli 2018, 08:38
Küll sotsid kiunuvad, et Drump on see ja teine, kuid Drump teeb ainult seda, mida lubas Ameerika rahvale, toob USA august välja, lõpetab teiste riikide massilise sõjalise ning majandusliku abistamise.
Drump on ärimees ja USA on tugevaim äririik, mille oleks ilma Drumbi sekkumiseta sotsid täielikulikult põhja lasknud.
j
jaan trumm/ 10. juuli 2018, 10:33
n
Nimi/ 9. juuli 2018, 07:31
Trumpi nartsislik isiksus ongi ilmselt vanemate poolse ärahellitamise tulemus. Üks väga tabav lastekasvatamise juhend toob välja järgneva: proovi lapse kahe esimese eluaasta jooksul hoolitseda nagu oleks tegemist keisriga, aga ülejäänud aja jooksul kasvatada nii, et ta mõistaks, et ta pole keiser. Trumpi puhul jäi teine periood ilmselt ära, mistõttu ongi kohane võrrelda täiskasvanud beebiga, kes ootab reageeringut igale tujule. Ega teda ilmaasjata nimetatud "Jumala kingituseks komöödiale" ehk teisisõnu karakteriks, kes tuleks komöödia näitlejate poolt (s.o puudumise korral) välja mõelda.
M
?/ 9. juuli 2018, 11:02
Minu kaastunne. Teil on jätkuvalt väga raske. Pea 2 aastat olete pidanud jälgima, kuidas mõnes riigis on rahvas demokraatlike valimiste käigus saanud enesele võimeka esindaja. Meil seda võimalust pole. Kahju muidugi.
Jätkugu teil mehisust rõõmustada teiste õnne üle ja lootkem ühiselt, et järgmiste valimiste käigus õnnestub ka meil valitsemistavasid oluliselt muuta.
h
HARJUGE ÄRA KAERAHELBEKESED/ 9. juuli 2018, 16:46
Kaks ametiaega on vaja,to Make America Great Again.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee