Ülemiste keskuse liutoruFoto: ulemiste.ee
Delfi 8. juuli 2018 20:36
Pärastlõunal sai kiirabi väljakutse Tallinnasse Ülemiste keskusesse, kus üks eelkooliealine poiss oli liutoru pealt alla kukkunud.

Turvalintidelt selgus, et poisi isa oli õnnetuse hetkel lähedal McDonald'si restoranis, ema aga imikuga mähkimistoas. 

"Toru on mõeldud liulaskmiseks, aga ta hakkas alt üles ronima - toru pealt. Ta libises vahepeal veidi tagasi, aga siis kukkus selle pealt alla," kirjeldas keskuse turundusjuht Kristina Antšak.

Vähemasti kohalolijate hinnangul vigastused väga tõsised polnud, ent laps viidi siiski haiglasse tervisekontrolli.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Kommentaarid  (38)

Leo 9. juuli 2018 13:14
Lollid vanemad, ei muud ...
loodan... 9. juuli 2018 12:55
..., et vanematele on tehtud korralik trahv politsei poolt, et on oma lapse jätnud hooleta ja valveta? Tänasel päeval on sõnakuulelik ning hästi kasvatatud laps haruldus. Niisugune laps, kellest vanemad hoolivad, avalikus kohas räägivad ja selgitavad talle asju tasasel häälel, õpetades, et avalikus kohas ei ole viisakas kõva häälega rääkida jne. Kõik algab ikka vanemate eeskujust. Täna on nii, et absoluutselt kõik kohad on karjuvaid tatikaid täis, kes jooksevad ja laamendavad nii kohvikus, vabaõhukontserdil, kaubanduskeskuses ja ühistranspordis ja vanemad ei keela, ei õpeta! Arvatakse, et kuna ta on JU laps, siis nii peabki olema ja lapsed ju nii käituvadki. Kui midagi olen öelnud, olen alati sõimata saanud...Kusjuures ma ütlen alati vanematele kenasti:" Vabandage, kuid kas te saaksite oma lapsele öelda, et ta pisut vaiksemalt räägiks? See on siiski ühistransport ning selline kisa on häiriv." Ok, nendele,kelle arvates selline kasvatamatus ja kisendamine ongi lapse normaalne käitumine...Mis vanusest alates te hakkate siis oma lapsele käitumist õpetama? Millal see õige aeg on? Tõsi on see, et ei õpetatgi...aeg läheb kiirelt ning kohe varsti on see kasvatamatu jõmpsikas 1 klassis, kui kogu vanemate tegemata töö alles hakkab pead tõstma!
wow 10. juuli 2018 07:50
väike laps kukkus körgelt alla ja sina kasutad seda juhtumit selleks et oma viha väikeste karjuvate laste peale välja valada...??? ...wow...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS