Eesti uudised

Smartlynxi lennukiga jälle jama! Hommikul väljuma pidanud lennud teevad seda alles õhtul (19)

Ohtuleht.ee, 8. juuli 2018, 13:02
SmartLynxi lennuk. Foto on illustratiivne.Foto: Teet Malsroos
Täna hommikul kella kümne paiku Bulgaariast väljuma pidanud SmartLynxi lennuk ei saanud taas õigel ajal tulema ja sadadele puhkajatele öeldi, et lend Tallinna väljub hoopis täna kesköösel ehk 14 tundi hiljem, vahendab TV3-e saade "Kuuuurija".

Selgub, et hädas pole mitte vaid need inimesed, kes soovivad Bulgaarias Musta mere ääres asuvast Burgast Tallinnasse lennata. Hommikul kell kuus Eesti pealinnast väljuma ja Burgas maanduma pidanud lennu ajaks on praegu määratud kell kümme õhtul.

Samal teemal

Tallinna lennujaama kommunikatsioonijuhi Margot Holtsi sõnul on lennujaamale teada antud, et Burgast väljuv lennuk peaks siin maanduma kella kolme ajal öösel. Seepärast võib tema sõnul arvata, et lennuk tõuseb seal õhku keskköö paiku.

SmartLynx pole viimasel ajal just kuigivõrd palju kiidusõnu saanud. Juuni lõpus teatas lennureisijaid kaitseb ettevõte Lennuabi, et Harju Maakohus on võtnud menetlusse hagi, mis koosnes üle 160 inimese lennuhüvitise nõuetest Smartlynx Airlines’i vastu.

SmartLynxi esindaja kinnitas õhtul kella poole seitsme ajal Õhtulehele, et praeguste plaanide järgi peaks Tallinn-Burgas lend startima täna kell 22 ning Burgas-Tallinn kell 01.30 kohaliku aja järgi.

Reisijatele jagatakse toiduvautšereid. Kohalikud toimetati koju tagasi lennuki väljumist ootama ning välismaalastele organiseeriti Talinnasse hotellid. Hotellidesse paigutati ka reisijad Burgases.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee