13
fotot

Laupäeva öösel peale kella kahte sai häirekekus teate, et Viljandimaal Mulgi vallas Tuhalaane külas on maja põlema pandud. Hoone kuulub džässlaulja Hedvig Hansonile, kes parajasti koos lastega ööund nautis.

Esialgsetel andmetel süütas maja üks meesterahvas kättemaksuks. Pere magas samal ajal hoones sees.

"Ärkasin kell kaks öösel selle peale, et mees oli ukse taga ja ütles, et ma olen nõid ja nõia maja tuleb maha põletada koos lastega," rääkis Hanson ERR-ile.

Hansoni sõnul pidas ta alguses mehe juttu vaid ähvarduseks, kuid peagi oli näha juba leeke. "See oli üks suur šokk, ega ma palju ei suuda rääkida," tunnistas laulja.

"Mul on õnneks tulekustuti kodus. Üks naabrimees tuli appi," lisas Hanson. Laulja kommentaari Õhtulehele saab lugeda siit.

Kui päästjad sündmuskohale jõudsid, põles maja tagumine välissein leegiga. Hoone oli bensiiniga üle valatud ning siis põlema pandud. Päästjad kustutasid põlengu.

Politsei pidas süütamises kahtlustatava mehe kinni ning toimetas Viljandi politseijaoskonda. Kas maja süüdanud isik oli ka alkoholi tarvitanud, pole teada.

Kiirabi vaatas majas elavad inimesed üle. Tulekahjus ja kustutamise käigus keegi viga ei saanud.

Lõuna Ringkonnaprokuratuur esitab pühapäeval Tartu maakohtule taotluse süütamises kahtlustatava mehe vahistamiseks. Kuriteo motiiv ja muud asjaolud selguvad kriminaalmenetluses.

Vaata ka videot sündmuskohast: 

Jaga artiklit

38 kommentaari

K
kaks kuritegu  /   23:13, 7. juuli 2018
alkohol soodustaja, soov põletada maja ja süütamine kui inimesed sees . seega , õige otsus - eluaegne karistus. kelle nimel naabri maja on ? kui on abikaasade ühisvara siis väga lihtne - võtavad laenu ja maksavad Hansoni remondi
F
fotod...  /   13:36, 7. juuli 2018
tahad tuld näha? Ka mingi püromaan või?

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis