Koopas lõksus olevad lapsed.Foto: AP/Scanpix
Toimetas Maarit Stepanov 7. juuli 2018 11:03
Põhja-Tais Tham Luangi koopasse 23. juunil lõksu jäänud 12 noort jalgpallurit on kirjutanud oma vanematele kirju, milles paluvad nende pärast mitte muretseda. Nendega kaasas olev treener palub kirjalikult vabandust, vahendab BBC.

"Ärge muretsege, me oleme kõik tugevad," kirjutavad poisid oma kirjades. Üks neist on lisanud palve õpetajale: "Õpetaja, palun ära anna meile palju kodutöid!" Poisid pole unustanud ka palveid oma vanematele valmistada nende pääsemise korral toitu, näiteks praetud kana.

Poisse saatnud 25aastane treener Ekkapol Chantawong palus laste vanemate käest siiralt vabandust. Ta lisas oma kirjas, et päästetiim kohtleb neid hästi ning kõikidega on hästi. "Ma luban, et hoolitsen laste eest nii hästi kui saan," ütles treener. "Aitäh kõigile, kes on appi tulnud."

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

kogu see värk segane 7. juuli 2018 15:31
Kes esimest korda seda uudist loeb ei saa ikka aru kuidas see side käib koopasse ja koopast välja. Palun rohkem selgitust. Kui kirjad välja lähevad kuidas siis lapsed koopast välja ei saa?
7. juuli 2018 16:54
Last kummiõlikonna alla taskusse just nagu ei pista.
!!! 7. juuli 2018 15:05
Ka see uppunud päästja on tolle riskialdi, vastutustundetu seikleja Ekkapoli hinge peal. Ja mine tea, palju veelgi inimesi hukkuda võib, enne kui too asi ükskord lõpeb. Pluss laste füüsilised kannatused Pluss vanemate, sugulaste ning sõprade moraalsed ning hingelised kannatused, Siis kõik need kulutused, mida riik päästetöödeks on kulutanud ja ilmselt veelgi kulutab. Arvatavasti need on ilmselt vist miljonites.
Vastutustundlik ja oma au hindav jaapani samurai teinuks oma au päästmiseks pärast selliseid fopassid ilmselt harakiri. Aga see? Vaat et saab pärast vaprus eest veel ordenigi, kui ükskord elusast peast lõksust pääseb.
7. juuli 2018 15:27
Tollele Ekkapolile tehakse avalik hukkamine, kui peaks veel eluga pääsema.
to/ 7. juuli 2018 16:59
unista edasi. Ilmselt saab temast meediatäht-ning päevakangelane, keda kitsutakse üle maailma loenguid pidama. ja teenib miljonid. Aga samuti kirjutab kirjatsurade abil oma seiklustest mingi raamatu, mida tõlgitakse ning müüakse kümnetes miljonites. Vahest tehakse filmgi. ja kindlasi saab ta ka peotäie ordeneid ning aumärke nagu suur kangelane.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS