Krimi

Politsei pidas möödunud ööpäeval kinni kolm narkojoobes juhti (4)

Toimetas Silja Ratt, 5. juuli 2018, 07:01
JOOVEFoto: TAIRO LUTTER
Eelmise ööpäeva jooksul tabati kolm narko- ja kaheksa alkoholi tarvitamistunnustega mootorsõiduki juhti. Liikluses sai viga viis inimest.

Kolmapäeval kella 12.11 ajal juhtus liiklusõnnetus Elva linnas Peedu tee ja Uuta - Pangodi mnt ristmikul, kus 78-aastane mees, juhtides iseehitatut esiveolist elektrijalgratast, tegi vasakpöörde, kaotas lahtisel killustikul juhitavuse ja  kukkus. Jalgrattur viidi Tartu ülikooli kliinikumi.

Kolmapäeval kella 14.07 paiku juhtus liiklusõnnetus Tartu linnas Kalda tee 43 (Annelinna keskus) sissesõiduteel, kus sõidutee blokeerinud prügiauto tõttu alustas sõiduauto Jaguar, mida juhtis 20-aastane mees, sirgjoonelist tagurdamist, ning ei märganud tema tagant paremalt vasakule ning selleks mitte ettenähtud kohast teed ületanud jalakäijat. 60-aastane naine sai löögi   sõiduki tagaosaga ning kukkus asfaltkattele pikali. Jalakäija viidi Tartu ülikooli kliinikumi EMO-sse.

Kolmapäeval kella 18.05 ajal juhtus liiklusõnnetus Harjumaal Keila vallas Tallinn-Paldiski mnt ja Niitvälja-Kulna mnt ristmikul. Esialgsetel andmetel seisis parempoolsel teepeenral sõiduauto Volkswagen Polo, mida juhtis 67-aastane mees. Auto tegi järsu vasakpööre maanteele, kuid põrkas kokku vasakpoorse sõiduraja kaudu möödasõitu teinud veoauto Scania R124-ga, mida juhtis 57-aastane mees. Volkswageni juht viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Kolmapäeval kella 20.20 ajal juhtus liiklusõnnetus Võrumaal Kobela alevikus Aia 7 õuealal, kus 10-aastane poiss sõitis jalgrattaga vastu konteinerit ja kukkus. Jalgrattur viidi Meegomäe haiglasse.

Kolmapäeval kella 21.44 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Peterbuuri tee 2F juures, kus esialgsetel andmetel sõiduauto Škoda Octavia, mida juhtis 44-aastane mees, tegi keelatud tagasipöörde ning keeras ette mootorratturile. 25-aastane mootorratast juhtinud mees kaotas juhitavuse ning kukkus. Mootorratta ja sõiduauto vahel kontakti ei olnud. Mootorrattur viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Ärandatud sõidukid

Põhja prefektuur haldusalas ärandati punane BMW X6 numbrimärgiga 001STS.

Suvised pidustused on ukse ees. Selleks, et neid täiel rinnal nautida, on mõistlik piiri pidada nii kiiruse kui ka alkoholiga. Liiklusõnnetuste eripära on see, et nad tavaliselt hüüavad tulles. Politsei palub juhtidel kaasreisijatele korrutada, et nad turvavöö kinnitaksid. Turvavöö saab elu päästa, kui seda kasutatakse.

4 KOMMENTAARI

p
Pilt 9. juuli 2018, 15:49
Miks see pilt selline on. Kas te teate kuidas v millises narkojoobes nad seal rooli taga istusid.? Ei hakka oigustama kedagi.
h
huvi pärast 5. juuli 2018, 08:44
Mitu inimelu turvavöö linnas päästnud on? Inimesed seisavad bussis, näpivad kuskilt kinni hoidmata oma nutifone ja ikkagi elus.
Loe kõiki (4)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee