Angela Ponce (instagram.com/angelaponceofficial/)

Hispaanlanna Angela Poncest sai esimene transseksuaalne modell, kel avaneb võimalus esindada oma kodumaad Hispaaniat Miss Universumi võistlusel, vahendab Mirror.

Angela võitis möödunud nädalal Hispaanias peetud missivõistluse ja edestas seal 22 kaunitari. See annab talle võimaluse minna võistlustulle Filipiinidel peetaval Miss Universumi võistlusel.

Esimest korda tundis Angela end naisena kolmeaastaselt. 26aastane iluduskuninganna võitles võitja välja kuulutamisel kõvasti pisaratega. Pärast võitu ütles Angela, et ta tahab olla erinevuse saadik. "Minu eesmärk on olla austuse ja erinevuse sõnumitooja, mitte ainult LGBTQ inimeste, vaid ka kogu maailma eest." 

Miss Universum on maailma kõige prestiižsem iludusvõistlus. Miss Universumi koduleheküljel seisab, et korraldajate eesmärk on julgustada naisi saavutama enesekindlust, mida nad vajavad selleks, et olla parim versioon endast. "Julgustame iga naist astuma välja oma mugavustsoonist ja olema tema ise."

 

Jaga artiklit

23 kommentaari

S
susanna  /   20:45, 8. juuli 2018
kui te inimesed siin solvate, arvate et olete paremad inimesed, vastupidi, need inimesed kes solvavad teisi on kas kadedad ja pole oma eluga rahul, igal inimesel on õigus elada, kui ta teisele halba ei tee, see mis toimub kahe täiskasvanud inimese vahel ei tohiks oma nina nende asjadesse toppida, aga väga paljudele hetero meestele meeldivad transnaised, pealegi on nad teist paremad, julgemad ja hingest tugevamad, kuna suudavad ikka elada oma elu selliste keskel kes on nii vihkamist täis, Tema aga on väga tubli ja soovin talle suurt edu
K
kuule räägivad  /   04:25, 6. juuli 2018
et enamus ongi seal

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis