Eesti uudised

REKORD: kukeseente kilohinna tipp oli 70 eurot! (37)

Arvo Uustalu, 3. juuli 2018, 20:44
LÄHEB HÄSTI: Milvi müüs kukeseeni vaid 30-eurose kilohinnaga.Foto: Aldo Luud
Kui veel nädal tagasi küsiti kukeseente kilo eest 70 eurot, siis  sel esmaspäeval sai ihaldatud kastmekomponendi Tartu turul kätte juba 35 ja isegi 30 euro eest.

Sinise esmaspäeva hommikul tibutab peent seenevihma, mis pikapeale siiski riided läbimärjaks teeb. Tartu avaturul marju, seeni ning muid metsa- ja aiasaadusi müüvad naised on talviselt riides, kuid suviselt optimistlikud. „Täna olen müünud 700 grammi seeni. Eile oli pühapäev, mil inimene lubab endale rohkem, ja siis müüsin kokku kolm kilo,“ rääkis Kastre vallast pärit Tiiu pärastlõunal, kui müüdud oli neli tundi.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

37 KOMMENTAARI

k
kahtlustaja 5. juuli 2018, 10:39
Ma ei usu, et pildil olevad seened Värskast on, nagu sildilt näha. Siin Värska kandis on seenelisi kõik kohad täis, nii et prae jaokski on raske leida ja ühelgi seenel ei õnnestu nii suureks kasvada, väikse sõrme otsa suurused korjatakse ka ära. Mine tea, kust need seened korjatud on.
t
Tallinna Keskturul 4. juuli 2018, 14:28
oli laupäeval kilohind 80 EUR. Ei näinud, et keegi ostnud oleks. Tulevad vihmased ilmad ja mets uputab seentest, siis ehk hakkavad ok hinnaga müüma. Läheks korjaks ise, aga kahjuks kardan paaniliselt puuke.
Loe kõiki (37)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee