Krimi

Must ööpäev liikluses: üks inimene hukkus (4)

Toimetas Silja Ratt, 3. juuli 2018 07:09
Liiklusõnnetus Kärdes Jõgevamaal Foto: Aldo Luud
Eelmise ööpäeva jooksul tabati 1 narko- ja 14 alkoholi tarvitamistunnustega mootorsõiduki juhti. Liikluses hukkus üks inimene ning viga sai veel üks.

Esmaspäeval kell 11.19 teatati liiklusõnnetusest Jõgevamaal Jõgeva vallas Tartu-Jõgeva-Aravete maantee  61. kilomeetril, kus 60-aastase naise juhitud sõiduauto Peugeot 207 kaldus vastassuunavööndisse ja põrkas kokku vastu liikunud haagisega veoautoga Volvo FH12, mida juhtis 57-aastane mees. Kokkupõrke tagajärjel paiskus Peugeot vasakule maanteekraavi. Peugeot juht hukkus sündmuskohal.

Esmaspäeval kell 18.07 teatati liiklusõnnetusest Harjumaal Keilas Tehase tn 1 juures, kus mopeediga Baotian sõitnud 29-aastane mees kaotas sõiduki üle kontrolli ja kukkus. Mopeedijuht viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. 

Lõuna prefektuur haldusalas ärandati punane mopeed Aprilia SR50 Street numbrimärgiga 469L ja väljalaskeaastaga 2012. 

Leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.

Suvised pidustused on ukse ees. Selleks, et neid täiel rinnal nautida, on mõistlik piiri pidada nii kiiruse kui ka alkoholiga. Liiklusõnnetuste eripära on see, et nad tavaliselt hüüavad tulles. Politsei palub juhtidel kaasreisijatele korrutada, et nad turvavöö kinnitaksid. Turvavöö saab elu päästa, kui seda kasutatakse.

Samal teemal

31.07.2018
GRAAFIK | Tänavu sai seitsme kuuga täis mullu liikluses hukkunute arv
02.07.2018
GALERII | Järjekordne traagiline avarii: eakas naine sõitis veokile otsa ja hukkus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee