Krimi

Miks küll: möödunud ööpäeval istus 39 inimest purjuspäi rooli (14)

Toimetas Silja Ratt, 2. juuli 2018, 06:40
PURJUS AUTOJUHTFoto: TAIRO LUTTER
Eelmise ööpäeva jooksul tabati 1 narko- ja 38 alkoholi tarvitamistunnustega mootorsõiduki juhti. Üheksa inimest vajas arstiabi.

Pühapäeval kell 00.03 juhtus liiklusõnnetus Harjumaal Anija vallas Kuusemäe külas Kose-Jägala maantee 33. kilomeetril, kus esialgsetel andmetel 37-aastane naine kaotas teele jooksnud looma tõttu mootorratta Honda üle juhitavuse ja kukkus. Mootorratta juht viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse kontrolli.

Pühapäeval kell 11.42 juhtus liiklusõnnetus Pärnu maakonnas Põhja-Pärnumaa vallas Tallinn-Pärnu-Ikla maantee 104. kilomeetril, kus 42-aastane mees juhtis mootorratast Harley Davidson ja kaotas pidurdades mootorratta üle kontrolli ning kukkus. Isik viidi sündmuskohalt Pärnu haiglasse kontrolli.

Pühapäeval kella 14.39 ajal juhtus liiklusõnnetus Põlva maakonnas Ahja alevikus Tartu-Räpina-Värska maantee 34. kilomeetril, kui 43-aastane mees tegeles sõiduauto Volkswagen Polo juhtimise ajal nutiseadmega ja kaldus vastassuunavööndisse ning põrkas kokku sõiduautoga Toyota Corolla, mida juhtis 31-aastane mees. Toyota taga sõiduautot Ford Mondeo juhtinud 22-aastane mees keeras kokkupõrke vältimiseks paremale poole ning sõitis kraavi, kus sõiduk põrkas kokku puuga. Kiirabi viis sõidukites Volkswagen (autojuht ja 77-aastane naine) ja Toyota (autojuht ja 29- ja 30-aastased naised ning 31-aastane mees) olnud isikud Tartu ülikooli kliinikumi EMO'sse. Fordis olnud inimesed kannatada ei saanud.

Ärandatud ja leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee