25
fotot
Puu alla jäänud auto (facebook.com/m2rgatudpaides)

Tänane tugev tuul on Järvamaal omajagu pahandust teinud. Paides kukkus puu sõiduautole peale, Koigi külas kukkusid elektriliinid maha ja Väike-Kareda külas oleks puu peaaegu elumaja peale kukkunud.

Päeval kella 15.50 ajal kukkus Paide linnas Laial tänaval puu sõiduauto peale, kergemaid kahjustusi sai ka kõrval olnud sõiduk. Tegemist oli paneelmajade vahel kasvanud suure puuga, mille üks haru murdus ja siis parkivate masinate poole langes. Teise, veel püsti jäänud haru saagisid päästjad maha. Fordi, mille peale puu kukkus, vabastasid samuti päästjad.

Umbes samal ajal kukkusid Koigi külas elektriliinid maha. Kuna seal oli vool sees, jäid Sõrandu vabatahtlikud päästjad sündmuskohta kuni elektrikute saabumiseni turvama.

Järva vallas Väike-Kareda külas oli puu elumaja kõrval ohtlikult murdunud ja kuna oli reaalne oht, et see võib maja peale kukkuda, helistas pererahvas häirekeskusesse. Samal ajal, kui Koeru päästjad olid sündmuskohale jõudnud ja olukorraga tutvusid, murdus puu ning kukkus maja katusele. Imekombel ei teinud see aga erilist kahju. Pärast seda kutsuti sinna juba mehed, kes tegelevad ohtlikute puude langetamisega.

Riiklik ilmateenistus on tugeva tuule eest hoiatanud. Põhja- ja kirdetuul on täna väga tugev, sisemaal iiliti 15-17, rannikul ja saartel 18-20 m/s.

Hea lugeja, kas ka sinu kodukandis on tuul kurja teinud? Kui jah, siis saada fotod yleskutse@ohtuleht.ee!

Jaga artiklit

16 kommentaari

L
Linn kulutab raha valesti  /   21:34, 2. juuli 2018
Õnnetu Tallinna tänav ühe lõigu peal nagu kuumaastik, paljud autod sõidavad seal vastassuunas, aga see teelõik jooniti hiljuti. Kas värv ei maksa ja värvimine? Tölplus...
K
Kätlin Heinsoo  /   15:33, 2. juuli 2018
Ma tahan Ford 898 BFFi ära osta.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis