Tänasest saab 11 Eesti maakonnas sõita kohalikel bussiliinidel tasuta. Uus kord ei kehti vaid Harju-, Rapla-, Pärnu- ja Lääne-Virumaal.

Siiski ei tähenda see, et sõitja võib lihtsalt niisama bussi jalutada. Uksest sisenedes tuleb valideerida ühiskaart, aparaadi puudumisel saab juhi käest nullhinnaga pileti. Registreerimine on vajalik selleks, et vedajatel oleks ülevaade liinide kasutusest. Tasuta sõitvad bussid hakkavad kandma ka vastavat silti. 

Ühiskaardi saab osta 2 euro eest bussist või mujalt ja seda ei pea isikustama, see kehtib kõigis tasuta bussiliiklusega maakondades. 

Jaga artiklit

226 kommentaari

M
mees penskarile  /   10:07, 3. juuli 2018
Enne tuleb mõelda ,kui võõraid lapsi kasvatama hakkad.Tegelikult peaks need pensioni lisa saama,kes on lapse üles kasvatanud olgu oma vanemad või kasuvanemad.Nüüd saavad need vanemad ka lapse pealt pensioni lisa,kes lapsi pole ise kasvatanud.Seadus on auklik.Suured lapsed peavad ise toime tulema.Lapse abistamine on vabatahtlik otsus.Palju juhuseid,kus võõrad lapsed hakkavad ära kasutama,et midagi saada.Tasuta bussi sõidul on ka miinused ja plussid.Iseloom muutub tasuta saades...
V
valgust rahvale  /   22:33, 2. juuli 2018
Seda võiks ka rahvas teada,mis see tasuta bussi sõidu ette valmistamine maksma läks.
K.Simpson tulistab aina ühte punkti aga seda ta ei näe ,et jänes keda tabada jookseb punktist veidi kõrval.Ilmselgelt on tal tugev sõltuvushäire ühes suunas tulistada,nägemata tegelikku rahva elu.
Tasuta bussi sõit on rohkem oma võimu maksma panek ja tungiv vajadus allutada kõiki oma tahtele.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis