Eesti uudised
Autod kihutasid teineteise poole nii kiiresti, et juhtidel reageerimiseks aega ei olnud

„Ootasin eile abikaasat ja pisitütart koju... Nii vähe jäi neil veel sõita.“ (107)

Arvo Uustalu, 29. juuni 2018, 00:03
KATUSELE: Katusele paiskunud Citroëni esiotsa praktiliselt enam ei ole. Pisike tüdruk õnnestus tagaistmelt aga eluga välja päästa.Foto: politsei
Eile hommikul põlesid Tartust kümmekonna kilomeetri kaugusel Tartu–Jõhvi maanteel Haava küla bussipeatuse lähistel leinaküünlad. Eelmisel õhtul oli seal järsult vastassuunavööndisse keeranud Mercedes ramminud Citroëni, mis lendas katusele. Viimase juht sai kohe surma, pärast õnnetust tossama hakanud autost õnnestus appi rutanud inimestel välja päästa kolmeaastane tüdruk.

„Siin on möödasõit küll keelatud, kuid sõita võib 90ga. Ma ei usu, et kiirusepiirang oleks õnnetuse ära hoidnud. Kuuldavasti olla Mercedes kihutanud 150ga,“ teab kõnelda õnnetuses hukkunud pereisa tuttav, kes tuli õnnetuspaika koos hukkunud juhi lähedastega.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

2. juuli 2018, 15:43
GALERII | Järjekordne traagiline avarii: eakas naine sõitis veokile otsa ja hukkus
27. juuni 2018, 21:34
FOTOD | Tartumaal hukkus kahe sõiduki laupkokkupõrkes 38aastane mees

107 KOMMENTAARI

k
kraavid on sügavad. 1. juuli 2018, 12:45
igal omavalitsusel on buldoozerid. ja asi lahendatud. vähemalt teelt ära sõites on mingigi protsent võimalus ellu jääda.
t
Toomas Alatalu 29. juuni 2018, 21:00
Tuletan kohalikule automaffiale allunud seltskonnale meelde, et 1. juulist on Prantsusmaal sõidukiirus max alandatud 90lt 80le km tunnis. On aeg aru saada, mida teiega tehakse.
Loe kõiki (107)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee