Eesti uudised

Tartumaa Uhti küla rahvas oli ärevil: kardeti laste ja kasside pärast

Põgenenud boamadu külvas paanikat (5)

LISA KOMMENTAAR

liar. 29. juuni 2018 12:14
Oi kui ilusti kirjutame- VABADUSSE SIUELNUD, PAANIKAT KÜLVANUD nagu oleks mingi armas ohutu tegelane. Lausa vastik hakkab.
vanem inimene 29. juuni 2018 08:56
Meesterahvas peaks nüüd mõtlema end boamao asemele, kas ta tahaks võõras kliimas, tundmatul maal tundmaute isendite juures elada, kes peavad teda arusamatul moel millekski kasulikuks, kas tõstavad ümber kaela või lihtsalt solgutavad teda eemal oma kallist keskkonnast ja kodust. Milleks on meie maal vaja ühel külamehel pidada boamadusid, see on julm tegevusviis ja maod tuleb tagastada riiki kus on nende kodu ja keskkond. Arvan, et loomakaitsjad saavad siin asja korda ajada. Kust need maod on üldse saadud ja miks ?
ongi nii, 29. juuni 2018 09:27
miks üldse lubatakse igasugu putukaid,sitikaid ja võõrliike sisse vedada?
Ka saakal on ka meile vajalik ja milleks nunnutada ligast,kahemeetrilist köiejuppi?
Ehk on mees nupust nikastatud?
paanikat külvas ajakirjandus 29. juuni 2018 08:47
boamadu ei külvanud mingit paanikat. rahvas oli rahulik. külavahel ongi vähe rahvast liikumas.
aga ajakirjandus kukkus vett vahtu ajama. et väikelapsed on nohus ja lemmikloomad pistab nahka ja mida kõike veel. jumala ees. pane ahju siiber kinni, muidu tuleb boamadu ahjust välja.
vanem inimene 29. juuni 2018 09:48
Väga hea, et ajakirjandus kirjutas, kõik said teada, milline indiviid sealkandis elab ja nüüd saavad loomakaitsjad ja seadus tööd, et sellelt külamehelt maod ära võtta, saata maod nende loomulikku kliimamaale elama, meest karistada loomade julma kohtlemise eest. Muidu keegi ei teakski peale kohalike, et keegi mängib külapeal ässa. Võiks sisse seada riiklik register, milliseid loomi meie kliimas eeskirjade kohaselt üldse tohiks pidada kodustes oludes.