Raimond KaljulaidFoto: LAURA OKS
Delfi, Ohtuleht.ee 28. juuni 2018 12:21
Äsja sotsidega liitunud Andrus Vaarik kritiseeris tänases EPL-is ilmunud intervjuus ka EKRE-t. Jaak Madison soovitab Vaarikul jääda pigem oma eriala juurde, mitte poliitikasse trügida. See ajas omakord harja punaseks keskerakondlasel Raimond Kaljulaiul.

Madison ütles Delfile, et Vaariku väljaütlemised on kahjuks väga solvavad kümnetele tuhandetele inimestele, kuid samas olevat see tüüpiline sotsidele, kes teisiti ei suuda end nähtavaks teha.

"Konservatiivid on need, kes vähestena on rõhutanud demograafilise kriisi ohtlikkust ja vajadust toetada noori perekondi. Sotsid aga on tegelenud ühiskonna lõhestamisega ja sellega paistab kahjuks ka Vaarik tegelevat," arutles ta.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Kaljulaid võttis seepeale sõna enda Facebooki lehel.

"Päeva parim nali on see, et Jaak Madison arvab, et Vaarik võiks jääda oma eriala juurde ning tal ei ole poliitikaks vajalikku kompetentsi. Eks paljud oleksid soovinud, et Madison oleks jäänud oma eriala juurde, milleks olid vist laevakajuti võtmed ja mobiiltelefonid või midagi sellist," ironiseeris Kaljulaid.

"Napakas. Me peaks tervitama iga ühiskondlikult mõtleva aruka inimese tulekut poliitikasse, sest see on ainus ravim parteiaparaatide koopiamasinate alt tulevatele erakondlikele robotite vastu."

Samal teemal

Kommentaarid  (275)

30. juuni 2018 03:40
Seega võib kokkuvõtvalt ütelda, et keskerakondlased Yana Toom( ja 2 õde), Jakko Väli, Kaur Kender ja Raimond Kaljulaid on ühe ja sama "keti" erinevad lülid.
30. juuni 2018 03:17
"Yana Toomi salapärase nõuandja sõnum Ratasele: Jüri, palun mine Hundisilmale ja räägi Edgarile auk pähe."Eesti Ekspress, 17.juuli,2017 "Jakko Väli on Edgar Savisaare pikaaegne nõunik. Nüüd annab ta nõu Yana Toomile, veab eurosaadiku pressikonverentse, kuid samas käib ka Hundisilmal." "Jakko Väli: Keskerakonnal on aeg oma külmunud kavatsuste protokoll jõustada reaalseks koostöölepinguks Venemaa võimuparteiga" Delfi, 16.06.2018 "Toom tõi Brüsselisse äärmusliku sõnumiga Kenderi" 26.04.2018, Postimees. "Europarlament sulges Yana Toomi algatatud petitsiooni." 25.04.2018 ERR Nihilist.fm, mille autorite hulka kuulub Raimond Kaljulaid, on aastal 2014 tegevust alustanud Eesti veebiväljaanne ja mille käivitajaks oli Kaur Kender.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS