Eesti uudised

Sotsidega liitunud Andrus Vaarik: "Me elame ikka kuradi hästi!" (86)

Eesti Päevaleht, 28. juuni 2018, 10:38
Andrus VaarikFoto: Jörgen Norkroos
Sotsidega liitunud näitleja Andrus Vaariks rääkis Eesti Päevalehele, et tema meelest elame me, eestlased, kui Kungla rahvas kuldse a'al. 

"Me kuulume maailma rikkamate inimeste hulka. Miks sa pead ennast võrdlema Urmas Sõõrumaa või Donald Trumpiga? Võrdle ennast Süüria pagulasega, kes on täpselt samasugune inimene," seletas Vaarik. "Me elame ikka kuradi hästi."

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Näitleja Andrus Vaarik teatas "Suviste seitsmeste" stuudios teisipäeval, et suundub poliitikasse ja liitus Sotsiaaldemokraatliku erakonnaga.

"Minu jaoks on sotside tõekspidamised – vabadus, hoolivus, haritus – lahutamatuks osaks inimeseks olemisest. Samas näen kasvava murega, et aina enam tõstavad pead jõud, mis apelleerivad inimeselooma kõige madalamatele instinktidele. See pole enam naljakas, vastupidi, see kohutab," rääkis näitleja.

Samal teemal

11. jaanuar 2019, 10:35
Andrus Vaarik: „Mis see Jaak Madisoni eelmine ametikoht oli? Talle võiks öelda, et tema võiks jääda sinna Tallinki kajutite vahele.“
31. oktoober 2018, 00:02
Andrus Vaarik: „Ma väga loodan surra enne oma lapsi, ma kirglikult loodan seda!“
28. juuni 2018, 12:21
Raimond Kaljulaid soovitab Jaak Madisonil jääda oma liistude juurde: "Milleks olid vist laevakajuti võtmed ja mobiiltelefonid."
26. juuni 2018, 20:34
ANDRUS VAARIK LIITUS SOTSIDEGA: võõraviha ja hirmutamine Eestit edasi ei vii

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee