Karl-Erik Taukar (Tiina Kõrtsini)

Muusik Karl-Erik Taukar räägib tänases Maalehes, et kuigi purjus peaga ta esinema ei lähe, on neil bändiga lava taga alati pudel kanget. Mingit karskuspakti noormees enda kinnitusel sõlminud pole. 

"Kui ma kunagi lubasin endale laval lonksu õlut, tuli noortelt emadelt mitu vihast kirja, mille peale ma leidsin, et lapsi kasvatagu siiski nende vanemad ja mitte onu lavalt," selgitab Taukar.

"Kuid veidi see asi sinnapoole liigub, et kõik peab olema väga korrektne – nagu ilupilt raamatukaanel! Olen isegi mõelnud, et peaks ehk kuskil lällama purjus peaga, siis vähemalt ei eeldata pidevalt, et käin ainult nööri mööda.

Refereeritud artikli täistekst Maalehes.

Jaga artiklit

18 kommentaari

K
Keegi võiks olla parim!  /   11:44, 28. juuni 2018
See paar lonksu ei kustuta janu ja võiks vabalt ilma selleta olla. Kui Karl-Erik oskaks vähemalt aimatagi, kuidas tema laulud tema kuulajaid võluvad, siis poleks raske olla parimast parim. Minul on kodus kaks väikest neidu, kes iga päev mõnd Taukari lugu ümisevad. Nad on veel liiga pisikesed, et kontserdil käia. Mind ennast üllatab, kuidas tema lood võivad lapsi võluda, ilma et nad saaksid laulu emotsioonidest aru.
T
Taukarile  /   11:35, 28. juuni 2018
Suurte laevade sõitu on alati kajakate kisa saatnud! Eks sa enam-vähem tead , kes siin tagapalgeid kratsivad

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis