Repliik

Repliik | Jutt Eesti konservatiivsest eelarvepoliitikast on müüt

Aivar Sõerd, riigikogu liige, Reformierakond, 26. juuni 2018, 19:02

10 KOMMENTAARI

o
oreli piinaja/ 27. juuni 2018, 12:05
Eelmise valitsuse aeg majanduskasv seisis n.u.l.l.i.s. ja nüüd kui on majanduse kasv järsult tõusnud,kukub mõni kohe k.i.r.e.m.a.
e
Elukutseline Setu/ 27. juuni 2018, 14:15
Meil on konservatiivne eelarvepoliitika ainult inimeste heaolu puudutavates küsimustes (pensionid, tervishoid, kultuur, haridus). Kui küsimus puudutab lolluste peale raha külvamist, siis ei ole meie riigikesel küll mingit konservatiivset poliitikat. Keda huvitab, see võrrelgu Eesti riigieelarve kulu ridasid mõne normaalse/arenenud riigi kulu ridadega. Saate suure üllatuse osaliseks.
õ
õigusriik,mis see veel on/ 27. juuni 2018, 12:02
Enam pole võimalik midagi ausalt reformi saadiku kohta midagi öelda kohe kommentaar läheb mode poolt kustutamisele
t
Tiit/ 27. juuni 2018, 11:59
Aivar,kui refid valitsesid siis kuidagi moodi majanduskasv ei tahtnud kerkida ja nüüd kui majandus on järjest tõusuteel olnud tuled sina seda maha tegema ja kiruma.
s
sellepärast,/ 27. juuni 2018, 12:53
et Ansip tahtiski kriisis elada, nagu ütles.
t
tibu/ 27. juuni 2018, 07:41
aga kas see pole mitte väga hea signaal/põhjus vahetada välja kogu rahandusministeerium oskajate inimeste vastu?
s
seal ju/ 27. juuni 2018, 12:53
reformlaste poolt paika pandud ametnikud.
t
tonga/ 27. juuni 2018, 06:53
Riik ongi põhjas tänu rehvide poliitikale. aastaid tõsteti makse ja muudkui kiitlesid kui hästi nad ikka majandavad riiki . üks tulumaks ja aktsiis ,rohkem meie valitsejad ei oskagi ja ei tahagi osata , sest nad said ise kasu kui väliskapital teenis raha siin ja viis oma kapitali maksudeta välja.Tänu oravatele on meil täna küttehind kallim isegi kui Soomes .Tänane valitsus lihtsalt tahtmata kordab kõik need vead / sobisid ja sobivad rehvidele/mis on teinud oravad .Mõelge oma peaga
m
mmm/ 26. juuni 2018, 20:47
Konservatiivsusest on asi kaugel. Maksud on on 50% ja raha ikka ei jätku.
m
mhh/ 26. juuni 2018, 19:43
Millal omati aru saadakse, et aktsiisid peab tagasi sellele tasemele tooma mis oleks tasakaalus inimeste palkadega !!!! Aga tarkpead toompeal ei taha ikka oma vigu tunnistada ja viime aga selle riigi põhja. Kütust toon lätist juba mitmendat üle poole aasta sest ühest paagist mulle kuus täiesti piisab tööl käimiseks. Kasti õlut võtan ka tee pealt kaasa niisamuti söögipoolist mis on ka väheke odavam ja piisab sellestki päris kauaks ja kuu kokkuhoid on ikka päris tuntav .
Aga vahest ajab vihale küll , et miks ma pean lätti minema. Aga no mis sa teed - nii tuleb odavam.
Saate te aru seal toompeal ??? Lätis käimine on odavam kui oma riigist osta ??? Kus on loogika ??? Viige see riik aga põhja mis seal ikka ... Pole varsti millegi üle enam uhkust tunda. Kõrgelt IT arenenud riik . Mis ma selle IT-ga peale hakkan ???

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee