Eesti uudised

Martin Repinski sai Jõhvi vallavanemaks (78)

Ohtuleht.ee, 26. juuni 2018, 16:47
Martin Repinski peab vallavanemana riigikogust lahkuma. Foto: Robin Roots
Täna Jõhvi volikogu istungil vallavanemaks valitud riigikogu liige Martin Repinski lahkub riigikogust.

„Enne kohalike omavalitsuste valimisi olin Jõhvis Keskerakonna kandidaat ning lubasin edu korral ka riigikogust lahkuda ning Jõhvi vallavanema kohale tulla,“ ütles Repinski. "Jõhvis oli tänaseks kujunenud olukord, kus poliitilised mängud olid peatanud valla arengu ning kaasa toonud ebastabiilsuse. Selle tulemusena kannatasid nii valla juhtimine kui ka kohalikud elanikud.“

Samal teemal

Repinski sõnul peab ta Jõhvis esmatähtsaks meelitada uusi investeeringuid valda ja infrastruktuuri arendada.  „Hädavajalik on viia kultuuri- ja spordielu uuele tasemele, parandada teede ja kvartalisiseste tänavate olukorda, heakorrastada linna park, ehitada staadion ja renoveerida vaksalihoone. Samuti tuleb suuremat tähelepanu pöörata maapiirkondadele,“ ütles Repinski.

Repinski sõnul loodab ta riigikogu liikme kogemusele toetudes parandada riigi ja kohaliku omavalitsuse koostööd.

Repinski sõnul sai ta peaaegu nelja aasta jooksul riigikogus töötamise ajal palju kogemusi ja õnnestus anda oma panus, et põllumajandustootmine hakkas pärast aastaid kestnud stagnatsiooni taastuma.

"Minu eesmärk oli teha kõik võimalik, et aidata kohalikke põllumajandustootjaid ja taastada põllumajandustoetused. Täna, pärast rohkem kui kolme aastat, võin kindlalt öelda, et keskerakondlased on oma lubadused täitnud, "ütles Repinski.

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Martin Repinski kandideeris esmakordselt 2015. aasta parlamendivalimistel saades 1556 häält. Repinski asendusliige on Eevi Paasmäe, kes oli riigikogu liige ka ajal, kui Reinski oli maaeluminister.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee