Eesti uudised

KADUNUD POJA TAGASITULEK: Tallinna linnatransporti hakkab juhtima Deniss Boroditš (31)

Toimetas Triinu Laan, 26. juuni 2018, 14:14
Foto: Teet Malsroos
Tallinna Linnatranspordi AS-i uueks juhiks saab reformierakondlasest riigikogu liige Deniss Boroditš.

TLT AS nõukogu esimehe Kalle Klandorfi sõnul tegi kandidaatide sobivust vaaginud komisjon otsuse peale põhjalikku kaalumist ning Deniss Boroditši kasuks kallutas valiku tema eelnev kogemus visioonijulgust ja pingetaluvust nõudvatel ametikohtadel.

Samal teemal

„Vastab tõele, et osalesin TLT juhatus esimehe konkursil. Sain äsja teada, et komisjon teeb TLT nõukogule ettepaneku nimetada mind juhatus esimeheks. Seega ootan nõukogu otsust ning nõukogu poolt kinnitamine eeldab minu riigikogust lahkumist. Olen selleks valmis. Mis puutub Tallinna volikogusse, siis hetkel on minu mandaat peatatud. Kas ma selle taastan või mitte näitab aeg. Nõukogu positiivse otsuse korral kavatsen pühenduda täielikult oma uuele tööle, sest see on minu prioriteet“ kommenteeris Deniss Boroditš.

Konkursi juhatuse esimehe kohale kuulutas TLT AS välja, kui sai teatavaks seni sellel kohal töötanud Enno Tamme soov ametist lahkuda. Avaldusi koos CV ja ettevõtte arengut käsitleva esseega sai esitada 14. juunini.

18 sooviavaldanu seast valis 15. juunil kogunenud komisjon välja 4, kelle hulgast pädevaimaks ja TLT AS arenguperspektiive paremini mõistvaks osutus Deniss Boroditš.

Ettevõtte uue juhi ametisse nimetav TLT AS nõukogu koguneb juuli teises pooles ning siis selgub ka täpne kuupäev, millal juhatuse esimehe volitused kehtima hakkavad.

Deniss Boroditš on varem kuulunud Keskerakonda ja olnud aastatel 2007-2011 Tallinna abilinnapea.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee