Sisuturundus

Taskify aitab suvepuhkuse ajal kiirelt ja mugavalt lisaraha teenida 

Taskify, 2. juuli 2018, 09:00
Tänapäeva ühiskonnas väärtustatakse järjest rohkem vaba aega ning paindlikkust. Taskify.ee on uus portaal, mille eesmärgiks on viia kokku vabakutseline tööjõud eraisikust kliendiga.

Kuidas Taskify abil kiirelt ja mugavalt lisaraha teenida?

Oled juba pikemat aega tasuta naabrite lapsi valvanud või koera hoidnud? Kas teadsid, et antud tööga võib teenida 15-60 eurot päevas? Millegipärast ei leia ülejäänud kliendid sind üles või puudub ressurss oma teenuste reklaamimiseks? Taskify võimaldab teenusepakkujatel endale kiirelt ja mugavalt teenuste reklaamimiseks profiil luua, broneeringuid hallata ning sobivaid tööotsasid leida.

Registreeri ennast teenusepakkujaks SIIN!

Kuidas aitab Taskify aeganõudvate või keerukamate koduste toimingute jaoks abikätt leida?

Kas soovid kiirelt leida endale lapse- või koerahoidjat, ehitusmeest või abitöölist taskukohase hinna eest? Oled väsinud, et ettevõtted töötavad ainult tööpäeviti ja tihti on soovitud teenus liiga kallis? Taskify portaal võimaldab sul kiirelt ja mugavalt soovitud vabakutseline tööjõud leida, enda tööotsasid reklaamida, broneeringuid hallata ning teenusepakkujatele tagasiside anda.

Tööotsa pakkujaks saad ennast registreerida SIIN!

Taskify tegeleb klientide ja teenusepakkujate töö reklaamiga ning kliendihalduslahendustega, seega on oluline teada, et Taskify ei vahenda ega vastuta teenuse ega klientide poolt pakutava töö eest. Teenusepakkuja töö kvaliteeti aitavad hinnata teenuseostjate arvustused.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee