Eesti uudised

Keit Pentus-Rosimannus rõõmustab riigikohtu otsuse üle: minu materdamine on olnud algusest peale aluseta (101)

Ohtuleht.ee, 25. juuni 2018 19:23
Keit Pentus-RosimannusFoto: Facebook
Riigikohus ei võtnud esmaspäeval arutusele Autorollo pankrotihaldurite, endise vandeadvokaadi Siim Roode ja advokaadibüroo Njord vaidlustust märtsi alguses Tallinna ringkonnakohtus langetatud kohtuotsusele, vahendab ERRi uudisteportaal. Sellega pääsesid Keit Pentus-Rosimannus ja Rain Rosimannus Autorollo asjas rahanõudest.

Riigikogu liige Keit-Pentus Rosimannus väljendas sotsiaalmeedias riigikohtu otsuse üle rõõmu.

"Teel linna saabus postkasti kiri. Viis ja pool aastat valekaebustega võitlemist sai täna minu jaoks läbi. Riigikohtu paarikümne minuti tagune otsus võttis asja lõplikult kokku - minu materdamine on olnud kogu selle asja algusest peale aluseta," kirjutas Rosimannus Facebookis.

"Ka kõige keerulisematest ja raskematest katsumustest tuleb võtta kaasa ainult positiivne - kogu see võitlus laimu ja valega on mind teinud kõvasti tugevamaks ja sitkemaks. Sellest mõni teine kord pikemalt. Tänan kõiki toetajaid, kes minuga koos vastu pidasid - nautige suve ja jalgpalli," kirjutas Rosimannus.

Samal teemal

2011. aasta kevadel kuulutati Keit Pentus-Rosimannuse isa Väino Pentusele kuulunud firmale Autorollo välja pankrot. 2012. aasta lõpus esitasid pankrotihaldurid kohtusse tsiviilhagi, nõudes Rosimannustelt, Autorollo asju ajanud Siim Roodelt ja kahelt firmalt välja ligikaudu 580 000 eurot, väites, et kostjad kahjustasid võlausaldajate huve ja kantisid Autorollo vara firmast välja. Rööbiti tsiviilasjaga alustas prokuratuur ka kriminaalmenetlust maksejõuetuse põhjustamise kahtlustuses, kuid sellest silmusest õnnestus Rosimannustel siiski pääseda. Loe kohtuasjast pikemalt SIIT.

Samal teemal

14.12.2018
Keit Pentus-Rosimannus avameelselt: minu sünnipäeval suri mu vanaema
15.06.2018
KOHTUVÕIT: Keit Pentus-Rosimannus pääses kirjavahetuse avaldamisest
20.03.2018
Riigikogu kantselei täidab kohtumäärust mitte hävitada Pentus-Rosimannuse e-kirju
05.03.2018
Rosimannused ei pääse veel Autorollo asjas nõudest: kohtuotsus vaidlustatakse