MA KORDAN, PÕHISEADUST RÜNNATAKSE: Vaiko Eplik (pildil) kahtleb, kas rahvusringhäälingule eesti kultuur üldse korda lähebki.   Foto: Martin Ahven
Juhan Haravee 25. juuni 2018 15:35
Eesti muusikaloojaid ja –fänne pahandab tõsiasi, et meie rahvusringhääling (ERR) on hakanud saadete kujundamisel kasutama üha rohkem rajatagust anonüümset ja ilmetut muusikat.

Eesti muusikaloojaid ja –fänne pahandab tõsiasi, et meie rahvusringhääling (ERR) on hakanud saadete kujundamisel kasutama üha rohkem rajatagust anonüümset ja ilmetut muusikat.

Et see juba tõsiselt asjatundjate kõrva riivab, annab tunnistust sotsiaalmeedias lõkkele löönud mõttevahetus. Kas rahvusringhääling on tõesti kohalikule muusikarahvale selja pööranud, eelistades nende loomingule näiteks Taani muusikaproduktsiooni panka Apollo Music, millel Eestis oma esinduski olemas. 

Muusik ja teleprodutsent Jaanus Nõgisto sõnul olevat ERRi režisööre ja toimetajaid  sunnitud suisa käsukorras eesti muusikale taanlaste muusikapangas leiduvat toodangut eelistama.        

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (22)

roigas 26. juuni 2018 16:36
ega peale inisevate neegrite enam r2 näiteks suurt midagi mängi...võtke pleilist ette. aga eks selle taga on jõud ja omad põhjused. Omaltpoolt soovitan sügavalt mõelda millist meediat tarbida ja veel tõsisemalt jälgida millega järeltulev põlv tegeleb.
Lugeja. 26. juuni 2018 07:41
Kas peab siis päevast päeva Patust Poolt kuulama vist.
Sa, "lugeja" 26. juuni 2018 09:41
võid muidugi oma Patust Poolt kuulata, aga Eestis on ka MUUSIKUID ja osatakse teha ka head muusikat!
Elukutseline Setu 26. juuni 2018 12:46
Asi pole kaugeltki ainult muusikas. Sellel organisatsioonil on kadunud uudiseid edastav/tootev funktsioon, rahvuskultuuriline funktsioon, hariv funktsioon, laste arendamise funktsioon, poliitilise tasakaalustatud debati funktsioon jne. Jääb küsimus, et mis asi see üldse on ja miks taotakse sinna 50 milli rahava raha aastas?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS