Laadin videot...
9
fotot
Humana disainerrõivad; Õismäe Humana, Anu Saagim; Veronika Vallimäe; Evelin Lõokene ()

Meie kaltsuka  projekt jätkub täie hooga. Seekord kaasasin Õismäe Humana jahiretkele tuntud Kopli Couture printsessid Evelin Lõokese ja Veronika Vallimäe, kes oskavad kas või pimesi öelda, kas tegu originaali või võltsinguga. Samuti on tüdrukutel hea nina leidmaks pärleid ka sellistest kaltsukatest, kust otsidagi ei oskaks.

Kui eelmisel korral otsisime pidulikke sulgi koolilõpetajatele, siis seekord jahime tõelist haute couture`i. Kas see õnnestus või mitte, seda näed juba meie kolmapäevases veebisaates "Hilbujaht".

Humana disainerrõivad; Õismäe Humana, Anu Saagim; Veronika Vallimäe; Evelin Lõokene (Martin Ahven)

Jaga artiklit

14 kommentaari

M
MartinL  /   17:42, 27. juuni 2018
Mina ei ole juba aastaid ühestki Eesti laiatarbe rõivaste kauplusest ühtki eset leida suutnud ja butiikideski ei sära nii kaunilt kui võiks. Seevastu just neist kaltsukatest on võimalik tõeliseid pärleid soetada. Olen leidnud tõepoolest maailma moeajalukku kuuluvaid originaalesemeid, mis on kokkuvõttes võrdväärsed näiteks haruldaste maalidega. Kes teab, kes neid varem kandnud on, aga välistatud ei ole ka näiteks David Bowie või Marilyn Monroe.
E
Ei  /   19:05, 26. juuni 2018
Mina ei käi enam ammu, ammu kaltsukas! Hinnad on nii kõrged ja kui asi on ikka kantud välimusega, siis ostan pigem uue kauplusest, jälgides allahindlusi. Milleks osta vana kaltsu!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis