Foto: PPA
Liis Vaksmann 21. juuni 2018 12:32
Täna keskpäeval põrkasid Tallinna ringteel Keila ja Saue vahel kokku veoauto ja päästeauto.

Politse pressiesindaja sõnul põrkasid Tallinna ringtee 36 kilomeetril kokku alarmsõitu tegev päästeauto ja vastasuunavööndisse kaldunud veoauto. Õnnetuses osales ka kolmas veok. Pressiesindaja sõnul õnnetuses keegi raskelt viga ei saanud. 

Õnnetuspaigalt mööda sõitnud meesterahva sõnul oli päästeameti auto sõitmas Saue suunal. "Vilkurid katusel töötasid, ehk siis arvata võib, et sõitsid kutsele," ütles ta. "Õnneks ei näinud, et keegi oleks vigastada saanud. Päästejaid hakkasid kohe ka liiklust korraldama. Ei lubanud seal seisma jääda."

Põhja päästekeskus kommunikatsioonijuht Jane Gridassov ütles, et Keila päästekomando päästjad olid õnnetusse sattumise hetkel teel väljakutsele. „Inimene palus päästjaid järelvalveta jäetud lõkke juurde appi ja sinna väljakutsele nad parasjagu olidki sõitmas,“ rääkis Gridassov. „Kuna nad sattusid aga õnnetusse, sõitis väljakutsele teine päästemeeskond ja olukord sai laendatud.“ Samuti kinnitab ta, et õnnetusse sattunud päästjatega on kõik korras.

Liiklus oli kuni kella kolmeni päeval tugevalt häiritud.

Kommentaarid  (62)

pinskar 19. oktoober 2021 03:45
Nähtud video põhjal on muidugi LS rikkuja kallurijuht, kes peeglisse enne möödasõitu ei vaadanud õigeaegselt, sõitis ette vilkuritega tagant kiiresti lähenevale autole ja vaielda pole siin midagi ! See on tõenäoliselt ka ametlik otsus ja punkt! Kunagi (kui rohi oli rohelisem jne) oleks tehtud sellise teo eest sealsamas teel kohe omakohtu korras kallurijuhile ... Aga....Kas traktor ikka peab nii tiheda liiklusega kellaajal sel teel sõitma ? Alarmsõiduk ISE ju teadis, et ta läheb mingit lõket kustutama, kus ju ohtu inimelule pole - kas ikka oli väga vaja vilkurid põlema panna ja kiirustada?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS