Krimi

Politsei: mees hüppas praamilt ise vette (3)

Toimetas Triinu Laan, 21. juuni 2018 08:46
Foto: Kaspar Pokk
Politsei selgitas välja, et möödunud reedel Kuivastu sadamas ei kukkunud 24-aastane mees parvlaevalt Tõll vette, vaid hüppas.“Oleme praeguseks lisaks sadamakaameratele kontrollinud ka laevakaamerate salvestisi ja tuvastanud, et mees hüppas laeva ning kai vahelisel alal vette,” ütles Kuressaare politseijaoskonna juht Rainer Antsaar ajalehele Meie Maa. 

Hüppamise asjaolusid ja põhjust, miks mees merre hüppas, ei ole politseil õnnestunud välja selgitada. 

15. juunil sai merevalvekeskus teate Virtsu-Kuivastu praamilt Tõll vette kukkunud või hüpanud mehest. Juhtum leidis aset sadamakai läheduses, kui praam oli jõudmas Kuivastu sadamasse.

24-aastase mehe kadumine selgus, kui temaga koos olnud tuttav läks Kuivastus praamilt maha ja avastas, et mees praamilt maha ei tulnud. Laeva kaamerate salvestisi kontrollides selgitati välja, et mees ei ole praamilt maha läinud ja sadamakaamera salvestiselt on näha, et kell 10.39 hüppab või kukub praami välistekil viibinud mees vette.

Muhu vabatahtliku merepäästeüksuse tuukrid tõid õhtul veest välja noormehe surnukeha, mis leiti merepõhjast Kuivastu sadamakai läheduses.

Samal teemal

15.06.2018
FOTOD | Virtsu-Kuivastu praamil kadunuks jäänud mees leiti surnuna