Jüri Pootsmann (Teet Malsroos)

Täna külastas Raadio 2 "Suvehommikut" laulja Jüri Pootsmann, kes rääkis oma Eurovisioni kogemusest ning inimestest, kes talle siiani lauluvõistlusel põrumist meelde tuletavad.

Jüri sõnab, et väikses Eestis on kuulsus kui Ameerika mäed. "Kui Eurovisionil läheb hästi, siis oled suur staar, kui läheb kehvasti, siis on vahepeal lihtsalt teised jutud," sõnab Pootsmann, kes esindas Eestit 2016. aasta Eurovisionil ning sai nii esimeses poolfinaalis kui ka üldjärjestuses viimase koha. 

"Eile olin vanalinna Rimis ja mulle tuli vastu ossilaadne meesterahvas. Karjus juba kaugelt üle terve poe mu nime, kuni ma sain aru, kellega nüüd tegu on. Nägin, et ta salaja filmis ka, tuli, õlad käisid vasakule ja paremale. Ma küsisin "Miks sa mind filmid?" ja ta vastas "Kes sind tahaks filmida, sa said ju Eurovisionil viimase koha."," räägib Pootsmann. 

Jüri tõdeb, et selliseid asju juhtub ja tuleb pea püsti hoida. "Alati saab ju järgmine aasta paremini. Ma vähemalt sain Eurovisionil ära käia ja suurt lava kogeda."

Jaga artiklit

20 kommentaari

  /   01:37, 18. juuni 2018
Mulle meeldis ta hoiak kuulsuse negatiivsest küljest ning hoiak sellega toimetulek. Rääkisite aga mitte süüdistavalt. Just pea tulebki püsti hoida ja mitte keelata. Parem kui üldse välja ei tee,isegi kui filmib.. Ossilaadsetele reageerida tuleb vaid siis kui kallale kipub.. Muidu pole mõtet.. Ma olen staarigeeniga ja puuetega inimene keda inspireeris Soome vaimupuudega punkbänd kes kõiki eelarvamusi trotsides saavutasid 18.koha omas poolfinaalis ja paar tükki jäid seljataha. Mõõduka intellektipuudega.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis