Eesti uudised

Uuringus küsiti, mida arvavad inimesed Katrin Lustist, Märt Sultsist ja Peeter Ernitsast

Kuulujutud käivad: EKRE uurib rahvalt Katrin Lusti populaarsust (23)

Silja Ratt, 15. juuni 2018 13:14
Jaak MadisonFoto: Teet Malsroos
Kodanikuaktivist Alari Rammo säutsub Twitteris, et EKRE küsitlus uurib inimeste arvamust võimalike uute liikmete kohta. EKRE kinnitab, et nemad uuringutulemuste põhjal kedagi värbama ei kavatse hakata.

"EKRE küsitlus uuris, mida ma arvan mh Katrin Lustist (Märt Sults ja Peeter Ernits olid ka valikus lisaks oma tüüpidele). Ei no minugipoolest," säutsus mees. Kommentaarides juhuti tähelepanu, et küsitlust viib läbi siiski Emor. Seepeale vastas Rammo, et tellijaks on kindlasti EKRE.

Samal teemal

"Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE S. R.) valmistub aktiivselt valmisteks ning muu hulgas uurime inimeste toetust isikutele, keda nii meedia kui ka konkurendid on meiega seostanud, sageli meelevaldselt," rääkis EKRE aseesimees Jaak Madison Õhtulehele. "See ei tähenda, et need isikud tingimata sooviksid meiega liituda või me sooviksime kõiki neid oma ridadesse. Selle uuringu põhjal ei tasu teha järeldusi EKRE tulevaste valimisnimekirjade kohta."

Katrin Lust: See jutt on kui välk selgest taevast!

Üks küsitlusest nimetatud inimestest, Katrin Lust, kinnitas Õhtulehele, et talle tuleb nii selline uuring kui ka võimalik EKRE-ga liitumise jutt nagu välk selgest taevast. 

Katrin LustFoto: Stanislav Moshkov

"Minule tuleb selline teemapüstitus suure üllatusena! Uurida võib ükskõik mida ja ega seetõttu ei pea tegema kohe üldistusi," märgib Lust ja kinnitab, et ei ole EKRE-ga erakonda astumise osas ühtegi läbirääkimist pidanud.

"Filmin juba "Kuuuurijat" ja poliitikat küll oma silmapiiril ei näe," lisas naine ja imestas veelkord, et selline linnalegend üldse õhku on paisatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee