Robbie Williams (Andy Commins/Mirrorpix/Vida Press)

Briti laulja Robbie Williams jahmatas jalgpallifänne sellega, et näitas MMi avatseremoonia ajal kaamerasse keskmist sõrme.

Williams oli maha saanud oma tuntuima lauluga "Angels", kui ta staadionilt lahkudes otsustas veel mõneks sekundiks tähelepanu püüda ja tegi otse kaamerasse vulgaarse žesti, kirjutas Daily Mail.

Jalkafännid pöördusid oma pahameele väljendamiseks sotsiaalmeediasse ning paljud süüdistasid lauljat puudulikus moraalis ja meeleheitlikus tähelepanuotsimises.

"Täielik naljanumber! Vaatasin seda koos lastega ja siis juhtus see... Vau," ahhetas üks Twitteri kasutaja ja teine lisas: "Robbie Williams on täielik tropp, et ta keskmist sõrme näitas". Kolmas sajatas: "Robbie Williams tegi FIFA maailmakarika kõigi aegade halvima avaesinemise."

MMi suurejoonelist avatseremooniat jälgis staadionil tuhandeid tulihingelisi fänne ja teleekraanidelt hinnanguliselt tervelt miljard inimest.

Asjatundjate sõnul võib Williamsit žesti tõttu ähvardada arreteerimine ja 7000 eurone trahv juhul, kui leiab tõestust, et selle eesmärk oli kedagi solvata.

Jaga artiklit

5 kommentaari

K
Koku Killans  /   08:46, 15. juuni 2018
Mis siis saab kui igaüks tahab välja paista.
V
vana toriseja  /   00:23, 15. juuni 2018
Uudis on näppudest välja imetud !

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis