Eesti uudised

Interpoli kadunud inimeste nimekirjas on neli inimest Eestist, neist kolm lapsed (36)

Toimetas Greete Kõrvits, 14. juuni 2018 20:56
Vasakult: Filipp Žukov, Mark Žukov, Markkus AnsbergFoto: Interpol
Viimati 2015. aasta 24. oktoobril Võru linnas nähtud, 17 aasta vanuselt jäljetult kadunud Markkus Ansbergi leiab Interpoli kadunud inimeste nimekirjast, mis on tähistatud kollase märgiga. Niinimetatud kollane märk ei tähenda tagaotsitavaid kurjategijaid, vaid just kadunud inimesi või aitamaks tuvastada neid, kes on leitud.

Eestist leiab kollase märgi otsingu alt neli inimest. Kui võtta arvesse, et Markkus oli kadumise hetkel 17aastane, on neljast kadunuks kuulutatust kolm lapsed. Kadunud on ka 7aastane Filipp Žukov ja tema 4aastane vend Mark. Filippi sünnikohaks on märgitud Moskva, Mark on sündinud USAs Fort Lauderdale'is. Mõlemad kadusid selle aasta 8. mail. Lapsed on Eesti riigi kodanikud ning kadusid eeldatavasti Tallinnas (Filippi kadumiskohaks on märgitud vaid Eesti, noorema venna puhul on täpsustatud, et teda nähti viimati pealinnas).

Samuti on nimekirjas praeguse seisuga 45aastane Margus Peedimaa, kes aga kadus juba 8 aastat tagasi. Peedimaa lahkus 2010. aastal Tallinnast laevaga Soome ning jäi seepeale teadmata kadunuks. Soome politsei andmeil oli mees seotud narkoäriga ning tema suhtes võidi toime panna raske kuritegu.

Margus Peedimaa Foto: Interpol

Samal teemal

27.11.2018
Politsei teeb suuremat koostööd nõudvalt SA Kadunud otsimisgrupile etteheiteid: me ei saa lubada otsima neid, kes surnuna leitud inimese kõrval pilti teevad
27.10.2018
FOTOD | Oslo lähedalt võidi leida eestlase surnukeha
21.10.2017
TV3 VIDEO | Kadunud Markkuse ema ei ole lootust kaotanud: äkki mõni vihje viib meid lõpuks ikka pojani
19.05.2017
Võrus otsitakse laupäeval kaks aastat tagasi kadunuks jäänud Markkust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee