Sylvester Stallone (AFP/Scanpix)

Los Angelese ringkonnaprokuratuur teatas, et nende seksuaalkuritegude rühm uurib Sylvester Stallone'i (71) vastu esitatud süüdistust.

Süüdistuse edastas prokuratuurile Santa Monica politsei, kellele anonüümseks jääda sooviv naisterahvas oli 2017. aastal esitanud avalduse seoses Stallone'i väidetava väärteoga. The Guardiani teatel oli intsident aset leidnud 1990. aastatel. Naise sõnul oli Stallone talle oma Santa Monica kontoris kallale tunginud. 

Stallone'i advokaat Martin Singer ütles CNNile, et superstaar eitab süüdistust kategooriliselt. "On skandaalne, et prokuratuur ja politsei sellest infost teada annavad, sest see tekitab üldsuses kahtlust, et midagi peab siin olema."

Singeri väitel oli Stallone'il kaebuse esitanud naisega 1980. aastatel vastastikusel nõusolekul suhe. "Pole sünnis püüda inimest sellise teoga ruineerida," on advokaat nördinud.

California seadusandluses on seksuaalkuritegude aegumise süsteem üsna keerukas, kuid üldiselt tuleb süüdistused menetlusse anda kümne aasta jooksul, märgib The Guardian. 

Jaga artiklit

11 kommentaari

J
JuSS  /   16:59, 17. juuni 2018
Kõigil rikastel lääne meesstaaridel oleks nüüd mõistlik Depardieu eeskujul ära Venemaale kolida. Sest kuulsuse ja rahahimulisi naisi on läänes suurusjärkude võrra rohkem, kui on rikkaid vananevaid filmistaare. Ja võib kindel olla, et isegi kui ollakse eluaeg i m p o t e n t n e olnud, siis vä.gistamise ning ahistamise süüdistuse saadakse sellegi poolest kaela. Sest see on nüüd lääne naiste hulgas uusim trend. Hankida endale meedias kuulsust ning püüda seejuures rikkalt vanatoilt ka "kompensatsioone" ning "vaurahasid" välja õngitseda.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis