Krimi

Kanaemad läksid spaa aurusaunas kisklema (83)

Ohtuleht.ee, 14. juuni 2018, 11:29
TUNDUB OHUTU: aga hullunud proua käes muutub see ohtlikuks relvaks JOOSEP MARTINSON
Veekeskuses kipuvad lapsed ikka ulakaks minema. Väikese lapse pritsimisest alguse saanud tüli sai lõppvaatuse eelmisel kuul kohtusaalis.

Aleksandra läks koos pea kaheaastase lapsega Reval Spordi veekeskusesse. Poisil oli kerge bronhiit ja seepärast võttis ta koos tuttava ja lapsega suuna aurusauna poole. Enne seda osteti väike šampuski. Kuna poisil hakkas saunas igav, siis andis Aleksandra talle kätte duši, millest poiss hakkas vett laskma.

Samal teemal

Samal ajal saabus uksele 7-aastane Jevgenia, kes korraga Aleksandra pojalt dušist külma veejoaga pihta sai. Tüdruk hakkas kiljuma. Siiani tundub kohtutoimikus kirjeldatu tüüpilise õhtupoolikuna spaas, kus kisavad enamjaolt lapsed.

Seejärel saabus aga sauna Jevgenia ema Svetlana, kes väikese poisi peale pahaseks sai ja temalt dušisegisti käest haaras. Seejärel kaotas igasuguse mõistuse poega tabanud ebaõiglust näinud Aleksandra, kes haaras Svetlana käest dušisegisti ja kukkus sellega teist naist vastu pead peksma. Seepeale saabus lavale ka Svetlana ema ja Jevgenia vanaema Elza, kes üritas enda tütrele appi minna. Seepeale sai ta omakorda hullunud Aleksandralt jalaga kõhtu. Veekeskus täitus lisaks laste kisale ka naiste röökimisega.

Naised lahutatud, võtsid Svetlana ja Elza suuna veekeskuse administraatori poole. Ühel voolas peast veri, teine hoidis kõhust kinni. Seepeale kutsus Reval Spordi administraator politsei, mis ka viis minutit hiljem kohale saabus.

Kohus jõudis otsusele mai keskel. Süüdi jäi Aleksandra, kellele mõisteti karistuseks viis kuud tingimisi vangistust. Lisaks peab ta mõlemale ohvrile maksma 500 eurot valuraha.

83 KOMMENTAARI

e
Ei midagi uut... 22. august 2018, 20:46
Особенности русской бани (1999) Алексей Рудаков
t
tegelikult 18. juuni 2018, 11:19
Haigete lastega avalikku kohta nagu ka spaa, ei minda, ravi oma väntsik kodus terveks. Teiseks 7 aastane tüdruk on juba koolilas, et oskab spaas käitu...
(loe edasi)
Loe kõiki (83)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee