Mart Helme (EKRE) | Jüri Ratas (KE) | Kaja Kallas (RE). (Robin Roots | Karin Kaljuläte/Ekspress Meedia | Teet Malsroos)

EKRE toetus kasvas juunis 18 protsendile, samal ajal võrdustus kahe populaarsema partei Reformierakonna ja Keskerakonna toetus, selgus ERR-i uudistetoimetuse tellitud Turu-uuringute AS-i üle-eestilisest küsitlusest.

Kui homme toimuksid riigikogu valimised, annaks Reformierakonnale hääle 28 protsenti ja Keskerakonnale 27 protsenti valijatest. Populaarsuselt kolmandaks parteiks on selgelt tõusnud EKRE, kelle toetus kasvas juunis 18 protsendile. Sotsiaaldemokraatliku erakonna toetus oli juunikuus sarnaselt maiga üheksa protsenti.

Napilt ületaks valimiskünnise parlamendipartidest ka Isamaa (IRL otsustas oma nime muuta Isamaaks 2. juuni suurkogul) viie protsendi suuruse toetusega.

Jaga artiklit

171 kommentaari

O
olge rahulikud  /   11:43, 16. juuni 2018
ekre ei hakka kunagi riiki juhtima.Selleks,et sellest aru saada,tuleb tunda ühiskonnaõpetuse aluseid,inimloomust ja massipsühholoogiat."...seni pole meid keegi suutnud nokauteerida viimase 3500 aasta jooksul!"praalivad tippsektijuhid oma pühakodades.Hakake kaevama!Need materjalid on kõik kättesaadavad,kui keeli oskate.Neid jõledaid plaane ei viitsita isegi varjata!Ja kui ekre imekombel saabki võimuparteiks,siis maailma siionimeedia tembeldab nad diktaatoriteks,ning neid ootab Husseini ja Kadafi saatus!
I
imestaja  /   18:04, 15. juuni 2018
Huvitav, et moderaator pidas sobimatuks kommentaari, et EKRE on keeldunud tegemast koalitsiooni KE-ga. Jääb üle vaid variant, et teevad RE-ga. Seega jäme ots jääb RE kätte. Miks ainult valet tuleb avaldada?

Päevatoimetaja

Kristel Veerus
Telefon 51993733
kristel.veerus@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis