Eesti uudised

Mart Luik Isamaa uudisteportaalist: hakkame ajakirjandust tegema (24)

Ohtuleht.ee, 13. juuni 2018, 18:44
KOV valimised, Mart Luik, Pille LillFoto: Robin Roots
Erakond Isamaa käivitab lähipäevil oma uudisteportaali, mille juhiks on partei riigikogu fraktsiooni meedianõunik Mart Luik.

"Me tahame, et meil oleks erakonna liikmetele ja meie maailmavaadet toetavatele inimestele üks uudistekanal. Kui meile tundub, et mõni seletus või meiepoolne kommentaar on filtritesse kinni jäänud, siis oma kanalis me saame kõik lõpuni lahti seletada," selgitas Mart Luik ERRile.

Portaali teeb viie-kuue liikmeline meeskond, kuhu kuuluvad lisaks Mart Luigele Riina Solman, Veiko Lukmann, Karl Sander Kase, Birgit Remiküll ja ka Kalle Muuli.

"Põhimõtteliselt hakkame ajakirjandusega tegelema," ütles Luik.

24 KOMMENTAARI

k
köhh 14. juuni 2018, 10:07
Isamaa oli ainus, kellel tegelikult meediaväljund puudus. Kui nad saavad nüüd võimaluse omi asju ja nägemusi lahti seletada-milles halba. Mõnel erakonnakesel on meediaväljundeid nii, et kahe käe sõrmedest tuleb puudu aga kui sulli tuleb 1/3 sulas peale, pole probleemi.
k
--- 14. juuni 2018, 07:48
kas see ajakirjandus puudutab ka Õhtulehte, et ei avaldataks intrigeerivaid artiklikesi, millele järgnevad sajad mõnitavad, sõimavad kommentaarid, millega inimesi mõnitada, mutta tallata.
Loe kõiki (24)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee