Saatuslik autoõnnetus (Kaspar Pokk)

Eelmisel nädalal avaldas Eesti Ekspress loo noorest paidelannast Katist* (nimi muudetud), kes põhjustas raske liiklusõnnetuse, kui kasutas autoroolis mobiiltelefoni. Pärast artikli ilmumist teatas õnnetuses vigastada saanud meesterahvas Ekspressile, et Kati jutt ei vasta tõele.

Ohver kirjutab, et Kati ei otsinud temaga mingit inimlikku keelt ega pärinud tema käekäigu järele. Samuti olevat Kati nõudnud pärast õnnetust ekspertiisi: kas ohver äkki tekitas endale ise eluohtlikud kehavigastused, kui ronis pärast õnnetust autost välja? Väide, et naise ainus eksimus enne liiklusõnnetust oli lühike pilguheit telefonile, ei kannata ohvri hinnangul aga mingit kriitikat.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

Jaga artiklit

11 kommentaari

K
Kätlin Heinsoo  /   15:52, 24. juuni 2018
Mina kasutan vahest autoroolis sõites mobiiltelefoni ja minuga ei ole midagi juhtunud.
N
Nuti-needus  /   23:24, 14. juuni 2018
Need niinimetatud nutitelefonid on nagu needus, inimesed ei pane enam tähele mis nende ümber toimub, ise jalutan iga päev ja näen iga päev kuidas inimesed sõidavad autaoga vahivad ninapidi telefonis, emad kõnnivad lastegakärudega ringi ninapidi telefonis, inimesed sõidavad jalgrattaga ninapidi telefonis , need kuradi interneti mastid tuleks maha võtta , et inimesed ei saaks koguaeg ninapidi oma telefonis istuda, kui tahad internetis olla siis aja oma asjad kodus ära , et ei peaks oma nutitelefoni pärast teisite elu või tervist ohtu seadma.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis