Eesti uudised

Riigikohus: kasutütre vägistamises süüdistatav ei ole karistusest pääsenud

Ohtuleht.ee, 12. juuni 2018 15:32

17 KOMMENTAARI

e
14. juuni 2018 00:45
eesti vabariigi kohtud on pervertide taimelavad.
f
Fitzherbert/ 12. juuni 2018 23:13
Kas vägistaja kaebas ise maakohtu otsuse edasi??? Ei usu, sest ta oli nõus lühimenetlusega. Siis ilmselt mõni kohtunikk, kes haistis võimalust kannuseid teenida? Või kui pervert ise edasi kaebas, siis peab nüüd istuma üheksa aasta sest polnud lühimenetlusega nõus? Aru ma ei saa- küsin nagu Sisask: mis maa see on?
t
Tartus on samuti/ 12. juuni 2018 19:23
üks pensionärist kohtunik, kes vist ei jaga enam ööd ega ilma, aga muudkui teeb otsuseid. Vist kägu nimeline.
k
Kas ta EI TEA, et..../ 12. juuni 2018 19:35
Kasutütre vägistaja peab kohtus mängima panandamatut HAIGET, langema minestusse, kurtma suuri valusid ja laskma ennast kiirabiga ära viia... Nii PÄÄSEB kohtuotsusest!
1
19:23/ 12. juuni 2018 20:30
TAGANDADA vanad kohtunikud! HÄBIKS kogu Eesti riigile!
r
retooriline küsimus/ 12. juuni 2018 17:58
Kui sama asi oleks juhtunud kohtuniku tütrega, kas siis oleks sama seis?
1
17:58/ 12. juuni 2018 20:32
Ei olnud mingit vägistamist! Isa kallistas ja silitas oma ARMAST kasutütart.... Ülespuhutud värk!
m
Midagi olulist on valesti/ 12. juuni 2018 17:55
Kui järgmine kohtuaste tunnistab alamasteme töö puudulikuks, siis on tegemist kas ebapädevusega või tahtliku korruptiivse teoga ja sellisel juhul tuleb asjakohaselt reageerida. Kes on reageerija? Eluaegsel kohtunikul justkui vastutus puudub ja keegi ei sekku. Kui kohtunik räägib, et eksperdi arvamust ei pea arvestama, siis miks ekspertiisile üldse on mõtet kulutada. Samas ei häbene mõni ekspert tunnistada, et töö sai tehtud tellija soovi järgi.
k
Kohtule..../ 12. juuni 2018 19:37
Vägistaja tuleb vabastada kohtu alt kui parandamatult HAIGE inimene ihuarsti seletuse järgi....
k
Kohtunik Kull/ 12. juuni 2018 17:40
Pisut peab veel tööd tegema ja vaeva nägema, et pääseks.
v
Vigane süsteem/ 12. juuni 2018 16:56
Kes on Eesti õigussüsteemiga kokku puutunud, siis tegemist on ääretu lohakuse ja ükskõiksusega, muidugi ei saa välistada ka tahtliku asjade moonutamist. Kui kannatanu tahab palgata esindajat, siis keegi ei taha seda teha, sest uurimine ja kohtu töö on sedavõrd puudulik, et süüdistuse ümberlükkamine on kurjategija kaitsjale väga lihtsaks tehtud. Toimikut või kohtuotsust lugedes tekib tahtmatult küsimus, kas selle autor on üldse päevagi koolis käinud. Kui igasugune kontroll puudub, siis selle tulemus ongi selline.
t
Tahate pedofiiliraipe/ 12. juuni 2018 16:45

k
Kriitik/ 12. juuni 2018 16:42
Mina ei saa aru, kuidas maa- ja ringkonnakohus ei suuda oma tööd korralikult teha? Otsuse tagasi saatmine alamasse kohtusse on aja venitamine, raha kasseerimine, kahtlusaluse ja kannataja asjatu kannatama panemine. Mina leian, et kui alamad kohtud on oma tööd halvasti teinud, siis ei saa ostust neile tagasi saata vaid tõsiselt vaagida selle üle, kas need kohtud on oma tööks ikka piisavalt pädevad, et edaspidigi seda tööd teha. Kui mina oma töös eksin, saan rahalise karistuse või lastakse lahti. Kui kohus oma töös eksib, siis neile antakse sama tööots tagasi, et oma teenistust suurendada? See ei ole normaalne!
Olen sama teksti juba ka kommentaariumisse lisanud, aga kirjutan veel:
Irooniline. Kui täismees nö käperdab naist, kes selle tegevuse juures arutleb, kas see tegevus on ikka sünnis ning kui see mitmeid aastaid hiljem meediasse lekitada, siis käperdaja lüüakse avalikkuse ees risti, kaotab töö ning maine.
Kui täismees käperdab alaealist puudega neiut, kes on korduvalt püüdnud seda tegevust takistada ning asi jõuab kohtusse, pääseb mees põhimõtteliselt süüst?
Mina arvan, et vaatamata sellele, et mina ei tea juhtumi täpseid nüansse, siis antud info ning kohtuotsuse põhjenduse põhjal tuleks kohus, kes sellise otsuse tegi, kohtusse kaevata. Sest see otsus on selge soosiv näide seksuaalse ahistamise ja vägistamise tolereerimisest ning annab mõista, et selliste süüdistustega ei ole mõtet kohtu poole pöörduda. Selline suunitlus tuleb ühiskonnast julmalt välja süüa.
Mina soovitan siiski igal lapsel, neiul, noormehel, naisel või mehel kohtu poole pöörduda, kui teda on seksuaalselt ahistatud või vägistatud, sest isegi kui kohus ei tee ahistaja/vägistaja vastu otsust, siis sellel inimesel on märk küljes ning iga järgneva süüdistusega on suurem võimalus, et kohus lõpuks otsustab ahistajat karistada.
Kuigi kannatanu ise ei ole süüdi selles, et teda seksuaalselt ahistati või vägistati, siis avaldust ja/või kaebust esitamata on ta kaudselt süüdi selles, et tekkis järgmine kannatanu vaid seetõttu, et ta ei teinud sellise tegevuse takistamiseks midagi. Karm, aga kui midagi ette ei võeta, siis juhtuvadki sellised sündmused, kus mõni ahistaja/vägistaja saab aastakümneid oma tegevusega tegeleda.
p
12. juuni 2018 16:28
pöhjendati ju,et käppis ja tekistas valu.mis töendeid siis riigikohtul veel vaja läheb?näitlike vöi?
k
Kāivet on vaja/ 12. juuni 2018 15:58
Kohus on kōige tavalisem āri.
n
Niisiis/ 12. juuni 2018 15:41
ei saanud alama astme kohtud oma tööga hakkama? Milleks meile selline kohtusüsteem? Hakkan pikkamisi Helmeid mõistma: kohtud on Eesti riigi nõrgim lüli. Nii ongi.
t
tundub et/ 12. juuni 2018 15:50
sallijaid on kohtunike seas.
isa ja tütre seks pole neile probeem ..

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee